Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser15525

Vendég
Köszönöm
Akkor ez érvényes az egyforma pontú játékosok rangsorolásában is.
 

DeletedUser

Vendég
tagfelvétel

Ha egy személyt megakarok hivni a játékba aakor a faluja mellém kerül?
 

DeletedUser15525

Vendég
A V8-on léteztek haditáborok. Egy kis javítással nem lehetne visszahozni őket?
Én remeknek tartottam.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !

Azt szeretném tudni, valójában mit is lehet tudni a command ID-ről, ill. a felhasználhatóságáról.
 

DeletedUser8223

Vendég
...........

Sziasztok.

engem az érdekelne, h van-e rá mód, h régebbi világon használt profilunk tartalmát visszaszerezzük? :D
nagyon a szívemhez nőtt. :)

megtallható-e valahol?

köszöntem a segítséget előre is. :)

jó éjt

sziasztok
 

DeletedUser15172

Vendég
Sziasztok.

engem az érdekelne, h van-e rá mód, h régebbi világon használt profilunk tartalmát visszaszerezzük? :D
nagyon a szívemhez nőtt. :)

megtallható-e valahol?

köszöntem a segítséget előre is. :)

jó éjt

sziasztok

[SPOIL]
2012-03-29_110321csabi_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

Amivel többre mész, talán a módszer. A google-ban időpontra is visszakereshetsz.
 

DeletedUser15172

Vendég
Ami engem érdekelne, hogy a locsolkodókat békeszünetben fogadhatjuk vagy készüljünk a háborúra?

Fényesítem a bárdot azért.
 

DeletedUser

Vendég
Ami engem érdekelne, hogy a locsolkodókat békeszünetben fogadhatjuk vagy készüljünk a háborúra?

Fényesítem a bárdot azért.

Fényesítsd tovább!
[SPOIL](mert ha lesz tűzszünet és a seregeim sétafikálnak egyet, akkor a következő célkoordináták Hamburgra fognak mutatni. Természetesen a katapultok a főhadiszállásra állítva! :D:D:D)[/SPOIL]
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

A cég eddigi gyakorlata szerint csak karácsonykor és újévkor van tűzszünet.


Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Április elseje van, ez csak egy kis tréfa, nincs kihatása az egységek harci értékeire.
 

DeletedUser14475

Vendég
Tisztelt Support! Mélységesen felháborít, hogy milyen sóherek is az Innogamesnél. Mint gyakorló háziasszony tapasztalom, hogy miközben bármelyik hipermarketben akciósan, nagyon olcsón vehetek csirkecombot és egyéb baromfihúst, a tojás ára az egeket veri. Ha egy kicsit is törődnének velünk, mezei játékosokkal, akkor most nem csirkéket, hanem tojásokat kaptunk volna, különös tekintettel a közelgő húsvétra.

Elég lett volna, ha tegnap este a Föld Órája mozgalom keretében kikapcsolták volna a keltetőgépeket egy órára. Igaz, hogy ezesetben csupa záptojást kapunk, de ajándék tojásnak ne nézd a fogát.

Egyébként jót nevettem, csak azt nem tudom milyen nyelven beszélnek ezek a csirkék. Próbáltam a http://webforditas.hu oldalon felolvastatni a csirkebeszédet, de nem tudtam beállítani milyen nyelven olvassa fel...
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Support! Mélységesen felháborít, hogy milyen sóherek is az Innogamesnél. Mint gyakorló háziasszony tapasztalom, hogy miközben bármelyik hipermarketben akciósan, nagyon olcsón vehetek csirkecombot és egyéb baromfihúst, a tojás ára az egeket veri. Ha egy kicsit is törődnének velünk, mezei játékosokkal, akkor most nem csirkéket, hanem tojásokat kaptunk volna, különös tekintettel a közelgő húsvétra.

Ott a tojásod ,nesze ! :D
1075499486toj_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Viccet félretéve, nekem nagyon tetszik az ötlet jópofa dolognak tartom :)
 
Fent