Insomniac

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: MoD, VINELO, .:G:., ~DOF~, ~TA~

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 165
Oldal 2: 75
Különbség: 90

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,588,903
Oldal 2: 770,455
Különbség: 818,448

chart
 

DeletedUser

Vendég
Január...

Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: [ally].:G:.[/ally]

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 160
Oldal 2: 58
Különbség: 102

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,530,167
Oldal 2: 575,361
Különbség: 954,806

chart

-------------------------------------------

Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: [ally]VINELO[/ally]

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 150
Oldal 2: 62
Különbség: 88

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,512,514
Oldal 2: 628,418
Különbség: 884,096

chart

-----------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: [ally]MoD[/ally]

Timeframe: Múlt hónap


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 151
Oldal 2: 45
Különbség: 106

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,451,320
Oldal 2: 445,394
Különbség: 1,005,926

chart
 

DeletedUser

Vendég
A múlt hétvégén lezajlott egy Vinelo és egy INSO akció is. 1 nap eltéréssel ütötte egymást a két klán.

Nézzük a végeredményt.


Side 1:
Tribes: INSO
Side 2:
Tribes: VINELO

Timeframe: Múlt hét

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 220
Oldal 2: 71
Különbség: 149

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,348,091
Oldal 2: 717,792
Különbség: 1,630,299

chart



Gratulálok mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Én úgyszintén gratulálok..
Még ha nem is jó zártuk...
De veszteni is tudni kell egy játékban.
Mert ha jobban bele gondoltok vesztesek nélkül nem lennének gyöztesek.
Még egyszer szép volt fiúk lányok..
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: INSO, INSO 2
Side 2:
Tribes: .:G:., VINELO, MoD, GO!, SFSK, ~DOF~, ~TA~

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,004
Oldal 2: 330
Különbség: 674

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 10,092,411
Oldal 2: 3,320,685
Különbség: 6,771,726

chart
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
A nagy krisz benyomta a törlést V14en:)
Gondoltam hogy nem mered megvárni a kivégzésed, gyáva....
 

DeletedUser10079

Vendég
Vigyorka,azt hiszem te meg v8-on nyomtad be.Szóval jobb ha csendben maradsz.:)

Arról nem beszélve,hogy általában,ha megyünk másik világra,azt nem vesszük annyira komolyan,mivel itt a v8 és van elég meló vele.
 

DeletedUser4544

Vendég
ÉN kéktengerbe nyomtam meg a törlést. Őmeg akkor amikor körbe vette teljesen az mhc. Hamarabb is megtehette volna, akkor egy szót se szólok. De így a leggyávább döntés. De azért tetszett kiszámoltam kb a levelem után rögtön benyomta a törlést, egyszóval a lelkiterror még azért megyeget:)
De azt becsülöm benne(d), legalább nem álltá be az Mhcbe. Inkább elbuktál. Korrekt, csak sztem nem így kellett volna....
 

DeletedUser

Vendég
Miről karattyolsz te m*jom???????????
De ha érdekel elmondom!
Súlyos családi és egyéb problámáim vannak és nem azok a marhaságok miatt amit leírtál!
Egyébként meg ha igaz lenne ez rám akkor itt (v8)nem töröltem vollna akkoriban?? HM???
Hisz totál pirostengerbe kerültem akkor.
Vagy rosszul emlékszem???

Akkorát szoltál most te kis m*jom mint a gumiharang.

De esküszöm ha tudom előre, hogy megtisztelsz ezekkel a sorokkal akkor nem törlök ott, hanem addig csinálom amíg egyetlen falud is marad!
Te kis senki teeeeee
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14442

Vendég
Krisz...szuszáááááá Tanuld már meg: Nem az számít mit mondanak, hanem az, hogy ki. S mivel vigyorka mondta...olyan mintha egy gyenge fuvallat lenne :) Pont egyenlő a semmivel a mondandója, véleménye :). Na vigyorka...mivel nem bírod ki, hogy csendben maradj, nyugodtan válaszolj.....de tudd, minket pont NEM ÉRDEKEL :). kis maszat vagy te :) Csak bepiszkítod a kh -t :)
 

DeletedUser

Vendég
ÉN kéktengerbe nyomtam meg a törlést. Őmeg akkor amikor körbe vette teljesen az mhc. Hamarabb is megtehette volna, akkor egy szót se szólok. De így a leggyávább döntés. De azért tetszett kiszámoltam kb a levelem után rögtön benyomta a törlést, egyszóval a lelkiterror még azért megyeget:)
De azt becsülöm benne(d), legalább nem álltá be az Mhcbe. Inkább elbuktál. Korrekt, csak sztem nem így kellett volna....

Nem olvastam semmiféle levelet....
Más vitt, csak beléptem, töröltem a profilom és az accot.
Enniy.

Egyébként meg a lelki terror, ha hatna rám akkor először v8-on raktam volna tele a gatyám, aztán v14-en, hisz ott is megtaláltál és először kértél, hogy csatlakozzak hozzátok, aztán könyörögtél és végül fenyegettél.
Szóval dejavu... v8 itt is ezt csináltad.
 

DeletedUser4544

Vendég
Ha valaki ennyire felkapja a vizet ott már valami igazság alap van:)
Amúgy megsúgom már 4-5 napja nem játszom V14en, mert átadtam a fiokom másnak. De kiváncsi voltam arra hogy harcmezőn buksz el, vagy nyomsz egy deletet és elmenekülsz. Akármire is fogod, gyávaság volt. Töröltél, nemkell szépíteni és köríteni.
Sok sikert a v8hoz, itt lezártam a témát, csak kiváncsi voltam van-e benned annyi kurázsi, hogy végigbirod nézni a fiokod feldarabolását. Nemvolt. Kevés embernek van hozzá gyomra.
 

DeletedUser4544

Vendég
Ne hegyezd már ki annyira arra a levélre a hangsúlyt nincs jelentősége. Nehogy emiatt már dührohamot kapj ;) Egyre voltam csak kiváncsi, törölsz vagy harcmezőn buksz el. Semmi másra. A többi csak kifogás, bármit is mondasz. Tudom sérti az egod, de bukásokból tanul legtöbbet az ember. LEgalább rájöttél, senkise legyözhetetlen, és sérthetetlen. Féltávnál emlékszem írtad hogy így dodgeolsz úgy dodgeolsz, bárkit megállítasz, azért nem jössz át.
 

DeletedUser

Vendég
Ha valaki ennyire felkapja a vizet ott már valami igazság alap van:)
Amúgy megsúgom már 4-5 napja nem játszom V14en, mert átadtam a fiokom másnak. De kiváncsi voltam arra hogy harcmezőn buksz el, vagy nyomsz egy deletet és elmenekülsz. Akármire is fogod, gyávaság volt. Töröltél, nemkell szépíteni és köríteni.
Sok sikert a v8hoz, itt lezártam a témát, csak kiváncsi voltam van-e benned annyi kurázsi, hogy végigbirod nézni a fiokod feldarabolását. Nemvolt. Kevés embernek van hozzá gyomra.

Neked valami nincs rendben odabent!
Felkaptam a vizet?
IGEN FEL! Azért mert már épp eleget bizonyítottam, hogy nem vagyok gyáva és akár hogy tereled a témát amikor itt (v8) ment a műsör miattad, akkor sem tudtatok mit kezdeni velem!
Pedig egyedül voltam 4 klán ellen. (VINELO, [FS], GLORIA, ANANKE)
Neked talán ez fáj, ezért piszkálsz.

Én ezt hívnám kudarcnak, nem azt, hogy az óriási gondjaim miatt töröltem a 2 accomból az egyiket.
És bocs, hogy egy 200.000-eset töröltem, nem pedig egy 11 milliósat!
 

DeletedUser

Vendég
Ne hegyezd már ki annyira arra a levélre a hangsúlyt nincs jelentősége. Nehogy emiatt már dührohamot kapj ;) Egyre voltam csak kiváncsi, törölsz vagy harcmezőn buksz el. Semmi másra. A többi csak kifogás, bármit is mondasz. Tudom sérti az egod, de bukásokból tanul legtöbbet az ember. LEgalább rájöttél, senkise legyözhetetlen, és sérthetetlen. Féltávnál emlékszem írtad hogy így dodgeolsz úgy dodgeolsz, bárkit megállítasz, azért nem jössz át.

Amint meglehet nézni az archív adatokat megmutatom, hogy a LEV-pontjaim nem érték el az 5000 sem!
Szóval gumiharang.....
Talán bölcsebb maradtál volna ha hallgatsz
 

DeletedUser4544

Vendég
Mindig pont ilyenkor jönnek elő azok az óriási gondok, de véletlen. xD
Na jólvan én itt befejeztem, amit akartam megtudtam rólad....
 
Fent