v13 chat

DeletedUser

Vendég
Nem akarok ebben vitatkozni , de mint jelentéktelen klán most hol vannak? És nem váltottak nevet azóta sem.....
Az én kis jelentéktelen klánom amikor összeállt a TRAVIAN klánnal közel 700 tagot számlált és jelentéktelen is maradt de a V1 nem is erről szólt.
Ha megnézed jó példa itt az SDI, szétverte a START és megújult szétverte megint és megint megújult. Persze nem lesz létjogosultsága sokáig de 2x 3x fel tud kelni a KO-ból és ezek a nagy dolgok szerintem...
 

DeletedUser15174

Vendég
most őszintén..kicsit kevered a szezont a fazonnal..te azt állítottad micsoda nagy múltú klán....én erre írtam,hogy a múltja jelentéktelen és nem azt írtam,hogy a most top2-es klán jelentéktelen...de ugyebár írtam is mikor emelkedett fel..nem az alap klán ért el bármiféle sikert is..csupán 3klán 1be olvadt és azon név maradt meg amely kb tartalmazott 3k falut...többet szerintem nem..miközben 5-6x akkora klán olvadt be + kb 1 7-8k falvas klán,de tudod mit...mivel v1-es vagyok és néha nosztalgiából +nézem a múltat..mutatok valamit.


http://hu1.twmaps.org/archive/1227756868

ekkor regeltem...napra lebontva elemezheted a v1 történelmét

top 20..Cotr? sehol... majd lehet nézegetni,hogy mikor bukkan elő:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1079264

Vendég
Hát gyerekek erre a világra sem fog senki sem emlékezni...még csak múltja sem lesz:D de már a jelene is erősen +kérdőjelezhető..

Süsü v14-es topicban kicsit furcsán szemlélted az MHC-t..hát 1ilyen húzáshoz nagy gratula..ennyire fontos 1győzelem? +kaphatjátok könnyedén,de kb senkit nem fog érdekelni kik nyertek:)

így kell 1 szerót +nem történté tenni a jövőre nézve:p

Tényleg nem, v10-re se, v9-re meg pláne nem. Amúgy te figyeled mit csináltok v14-en? :) Az ám az olvasztgatás :)
Eddig bármelyik világon elhatározta két klán, hogy együtt folytatják tovább, jött az irigy károgás azok részéről, akik nem fértek be, s az esélyeik is romlottak.
 

DeletedUser

Vendég
Azért ez a fúzió nem tartozik az átlagos klánolvasztósdik közé..V10 látott még ilyen csodát,és igen,akkor is elég "hangos" volt a fórum..vajon miért..?:D
Lehet,V13om is úgy jár mint V7?Lehet itt még nagy meglepetés!?
Ugye V7en is indult több "nagy" klán szervezetten,aztán eltűntek a süllyesztőben..
 

DeletedUser15174

Vendég
monster v14 a közelében sincs..ott játékosok csatlakoznak,míg itt szó szerint klánok...;) 1ik világ most kezdődött,míg a másik a közepénél tart...nem mind1 és asszem nem kell ecsetelni,hogy mi az eltérés:)
 

DeletedUser8223

Vendég
atya úr isten. :d

igazából nevetséges az egész. :D

teljesen elítélem az egészet, mert a START megfelelő jelenléttel bírta volna a szervert....
de nem tudhatjuk, senki sem tudja, csak a vezetők, h nincs-e valahol időbeli hiány is jelen.

de a másik.
arany szíveim, hát pont Nektek kellett megszólalni? :D
az jobb, hogy az erőseket a nagyobb klánokból átszeditek két hónap alatt folyamatosan?
mi meg egybeolvadunk egy nap alatt?

nem igazán látom a különbséget. :)

de nagy örömmel tapasztalom, hogy az emberek önbecsülése, és arcocskája mitsem kopott az évek alatt. :DDDD

szép hétvégét mindenkinek! :)
 

DeletedUser11708

Vendég
Számomra nem sok klán név maradt mint igazi Brand.
Az egyik az MHC, és talán ezért még többet érhet a szerver győzelem nekik.
A másik a CoTR klán ami a V1 óta addig küzd amig lehet. Egyet megtanultam a V10-en míg a CoTR-ot ütöttem, mindig az igazi tömegklánoké a szervergyőzelem ha nem tudják őket az elején kiírtani.
Az ilyen klán játék stílusa és menete tőlem távol áll de ha jó a vezetőjük és jól szervezi a dolgokat akkor a végén ők nevetnek mert mindig aktívak a tagjaik.

Az nyer szervert aki nagyon szervert akar nyerni. Aki csak játszani jött és jól szórakozni soha nem nyer szervert.
Csakhogy a V9 óta mindenki 2 perc alatt akar nyerni befektetett meló nélkül. :)

Mondatodank azzal részével egyetértek, hogy:"Egyet megtanultam a V10-en míg a CoTR-ot ütöttem, mindig az igazi tömegklánoké a szervergyőzelem ha nem tudják őket az elején kiírtani."
Szerver vége fele nem a játékosokal, kell megküzdj hanem a aktiv játokosokért. Sajnos egyre több szerveren látszik, hogy az elején már azért megy a harc.
 

DeletedUser10956

Vendég
Sziasztok!
Valaki játszik androidos mobil telefonról, úgy, hogy a kh mint app van fent neki ? Beállítások közt, eddig ott volt apple iphonra egy alkalmazás. Minap észrevettem hogy már andoid is ki van írva. Erről tud valaki valamit ?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Valaki játszik androidos mobil telefonról, úgy, hogy a kh mint app van fent neki ? Beállítások közt, eddig ott volt apple iphonra egy alkalmazás. Minap észrevettem hogy már andoid is ki van írva. Erről tud valaki valamit ?

Szia. én most is androidos telóról vagyok fenn, de nem tudok róla hogy lenne alkalmazás hozzá mint az i-phonehoz. egyszerűen a böngészőn keresztül lépek fel.
 

DeletedUser

Vendég
Szerver vége fele nem a játékosokal, kell megküzdj hanem a aktiv játokosokért. Sajnos egyre több szerveren látszik, hogy az elején már azért megy a harc.
Egyetértek. Annyit tennék még hozzá hogy nem fog szervert nyerni - akármennyire szeretne is - az aki a talpnyalókra épít és nem az aktív játékosokra. Talpnyaló ugyanis terem mindig, aktív játékos azonban meglehetően kevés akad.
 

DeletedUser15395

Vendég
Szomorú, hogy itt tart ez a világ, de majd mi változtatunk rajta. :)
Hajrá mindenki. :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyetértek. Annyit tennék még hozzá hogy nem fog szervert nyerni - akármennyire szeretne is - az aki a talpnyalókra épít és nem az aktív játékosokra. Talpnyaló ugyanis terem mindig, aktív játékos azonban meglehetően kevés akad.

Mit értessz talpnyalás alatt? Ha valaki elkötelezi magát egy klán mellett, akárhogy is fordul a helyzet? Vagy hogy nem tesz kétpercenként keresztbe a vezetőknek, hanem hagyja dolgozni őket?
 

DeletedUser15971

Vendég
Most nézem mi megy itt..
Ez a világ ezek miatt NEM LESZ ELFELEJTVE!
Akárki akármit szeretne!
Ha megnyerjük, ugyan annyit fog érni győzelmünk, mintha a V10et nyertük volna meg!

Nem tudom mire jó ez a folytonos veszekedés, valószínüleg ezért nem ír már 2011 Júli óta senki!
 

DeletedUser15395

Vendég
Milyen veszekedés?:confused:
Nem láttok itt veszekedést:)

Az utolsó hsz itt 8 hónapja volt kb és nem 1 éve....hüha de okos vagyok:cool:
 

DeletedUser13183

Vendég
Csekkoljátok az AS klánvidit

[video=youtube;_eDrlphnjuk]http://www.youtube.com/watch?v=_eDrlphnjuk&feature=youtu.be[/video]

pííísz
 
Fent