v13 chat

DeletedUser12157

Vendég
Szinte már kezdem hiányolni a támadásokat, UNATKOZOM! :)

Mi van a V13-al?
Nagy az unalom tőlem Nyugatra! :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Ha nagyon unatkozol, esetleg támadhatnál Te is :p

Legfőképp támadó játékosnak nevezem magam, ezért is mentem a V14-re, hogy daráljak egy kicsit :)))

V13-mon más a szitu, ott nem tudok támadni, nincs mivel :)

Gondolom a ZÉTA-sok már azért sem támadnak, mivel ha el is vinnék 1-2 falum, az több 100.000-res veszteségeket okozna nekik... :)
 

DeletedUser

Vendég
hogy egyesek sem játszani, sem pedig gondolkozni nem képesek...........
 

DeletedUser12157

Vendég
Boldog Új Évet kívánok minden kedves és nem kedves játékosnak, teljen ez az évetek is boldogságban, gazdagságban, jó harcokban!
Használjátok ki, már csak 350 valamennyi napotok van és jönnek a Maják! : ))))))))
 

DeletedUser

Vendég
A 13-as világ meddig fog bővülni? Mintha megállt volna a "tágulása".
 

DeletedUser15172

Vendég
Nekem sem tetszik, hogy beszűkült a tér! Nem tudom pontosan mennyiben jelent ez korlátozást még a játékomra, de az igazságérzetem tiltakozik! Ez egy előre nem ismert és nem ismertetett körülmény, ami nagy mértékben befolyásolhatja a játékot! Nem lehet eldönteni, hogy ez most jó vagy nem jó nekünk! Talán nem is érdekel, hogy jobb-e nekünk! Remélem újabb meglepetés nem fog érni!
Bár, ha kell adok javaslatokat a supportnak, hogy lehetne elrontani a játékunk!
Bevezethetik, hogy minden másnap elérhető csak a szerver!
A besárguló játékosok falvai azonnal barbárrá válnak.
Esetleg a szerver sebességét megemelik, mondván ez mindenkinek egyformán kedvez vagy nem kedvez! Nem igazán jó egy olyan versenyenen indulni, ahol nem ismerem az összes körülményt és feltételt vagy azon bármikor lehet változtatni! Ez önmagában előre vetití egy újabb =MHC= megszületését és bravúrját.
 

DeletedUser15172

Vendég
Nem próbálom elmagyarázni, hogy én mit is gondoltam, gondolhattam!
Végig kell pörgetnem, most már akkor a V14-et is, vajon mennyi is az annyi!
Nem jól emlékszem, hogy korábbi világokban is folyamatosan népesítették be a területeket és voltak olyan kontik amik még meg sem jelentek kezdéskor?

Gondolom kicsi ország, kicsi szeró! Ezzel nincs bajom! Lehet le is van ez írva valahol, de azzal van esetleg bajom, hogy ez nem ott vagy nincs leírva a szerverbeállításoknál!
Még, jó, hogy a múlt héten nem töröltem magam és nem akartam volna a térkép széléről újra élre vergődni!
 
Fent