Ahogy illik...2.rész

  • Témaindító *.*.*.*.-.*.*.*.*
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Újra nyitottam egy topicot amit zároltak! Most ellehet játszani, hogy ezt is zárjuk, vagy meglehetne nyitni a másikat, ahogy illik.

Ott, abban a topicban felajánlottak nekem hadüzeneteket, most igazán jól jönne és felmennék érte akár a nagy pestre is.


Téma START-ZERO autonom területek klán hadat üzent speciális(no para)-T. error! klánnak!
Elküldve 13.11.11 21:13:17
%s klán hadat üzent %s klánnak!

Háború neve: Praktikum

Hadüzenet:
Hadüzenetünk apró figyelmesség a vezetőktől, a prémium nélkül játszó tagjainknak.
Innentől nem kell a stats.-ot böngészgetniük,csapatunk és titkos gáz kis csapatának közös ügyezéseit,háborús statisztikáit házon belül is megtekinthetik.

vezetőség

Ezzel párhuzamosan történnek a dolgok és mint szokott lenni, kezd minden összekuszálódni!
Ez a klán nem mi vagyunk!

Nevetek, míg másoknak ez nem is olyan nevetséges! Szövetségesek pont velük kapcsolatban kerestek meg és kérdezték, hogy valóban testvér klánunk-e ez a klán! Sajnos nem! Be kell lássam, nem vagyok tévedhetetlen és nem vagyok jó klánvezérnek sem! Nem gond, kisírtam magam, két három játékosnak jól odamondtam és helyre állt az étvágyam. Nyami-nyami.
Szóval RED MAKI-nak üzenem, hogy hajrá! Még mutatok neki egy-két testvérklánt akinek üzenhet hasonló stílusban!
Mi őket ütjük és nekik küldünk hadüzenetet! Nem melléjük ütünk, hanem bele az arcukba! Játékosok ellen harcolok, nem kicsik ellen, hogy legyen már egy kicsit jobb a stat!

Itt sem reagálnak, mert meg vannak sértve! Van ilyen istenem. Azért imádkozom, hogy red maki(nem csúfolom, ő írta alá a levelét így) ne törölje magát, míg elérek hozzá!
Talán rá ébred, hogy mit jelent egy valódi ellenfél ellen való játék!
Azt tudom, hogy én élvezni fogom minden percét, remélem ő is megpróbálja!

u.i.: a megfogalmazásomban használt pl. arcul ütés, csak egy kifejezés, amit kifejezetten csak a játékra értek és semmi esetre sem a való életre akarok utalni.
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem, de se baj... Így éjjel tájt a dolgok olyan furcsák és homályosak... vagy csak a szerelem vakít el? A fene tudja...
Kérdésem: miért kell ezt a játékot ennyire komolyan venni?
 

DeletedUser12157

Vendég
Nem értem, de se baj... Így éjjel tájt a dolgok olyan furcsák és homályosak... vagy csak a szerelem vakít el? A fene tudja...
Kérdésem: miért kell ezt a játékot ennyire komolyan venni?

Hogy fellehessen tenni mindig ezt a kérdést :D
 

DeletedUser

Vendég
Azt mondanám RedSacro a szerencse kegyeltje ezen a világon.
Mivel a régi és az új Titkos Társtól is mérfőldekre rakta le a gép.........meg aztán megtalálta zsák a foltját....csak még nem jöttem rá most ki a zsák és ki a folt ebben a róka fogta ZÉRO-START-ZÉTA dologban.
A komoly elmés hozzászólásai a START-ZÉTA forumon meg színte párját ritkitják. Kezdem érteni miért szereti a tömeget.....van hallgatósága és elhiszi magáról, hogy milyen szellemes és jó fej, jaj bocsi KIRÁLY! ;)
Az meg, hogy a gyerek klánokra specializálódótt .....hát tudod Maki király ezt a való életben "pedofil" jelzővel illetik. :)
De igazad van a győzelemért mindent....... :)

" Titkos gáz kis csapata", hát igen nekünk ezt dobta a gép! Nem lehettünk olyan komoly nagy klánnak az alapítója mint a ZÉRO. Ja el is felejtettem előtte még Álmos, Előd, Ond, Kond,Tas ,Huba ,Töhötöm klán is volt mig eljutottunk a ZÉTÁ-ba.
És talán egyszer majd akkora nagy ászok leszünk mint a rettenthetetlen ZÉTA vezérek. Hátrányos helyzetünkből adódóan nehéz ebből a nyomasztó árnyékból előbujnunk a fényre amit ez a hatalmas rettenthetetlen ZÉTA klán ránk vet. Mert hatalmas (annyi a vezér mint nálunk a klánlétszám) és AUTONOM bár nem értem akkor meg minek egy idegen Cézár. Hiába azért lehet arcoskodni olyan komoly tagokra mint Lord Dini, akinek a 18 falujából csak az első amit a géptől kapott nem volt barbár. Drukkolunk neki, hogy az első 20 csont nélkül meglegyen barbiból. :D
Azért van fény az alagút végén, mert a történelemben minden hatalmas birodalom eddig elbukott. ;) És ahogy a mondás tartja: a történelem ismétli önmagát........a kérdés csupán csak az, mennyi idő múlva...... :)
 

DeletedUser3242

Vendég
hi Full Moon,vmi izgalmas prognózist szeretnék olvasni a v13n is végre, szívesen olvastam v10n is :)
 

DeletedUser

Vendég
NORO!!!!!!!!
Örülök, hogy előkerültél a Vörös Makik éjszakáján. :D
Egyenlőre itt nem lesz prognózis, mert annyira nagy über klánok vannak száz számra, hogy még magukkal sem állnak néha szóba .
És ez nem a V10 nem a szívem csücske. :) Ez csak egy világ a V13.
Bár tegnap benéztem hozzátok is. :))) Hát nem sok történt 4 hét alatt..... :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Mindenek előtt:kis* foggyjon le!

Tételesen:

-"Itt sem reagálnak, mert meg vannak sértve!"

Miért,hol kellene még reagálnunk?Itt azért nem mert nem járunk külsőre....de meg miért is kellene reagálnunk,meg mire?

-"akinek üzenhet hasonló stílusban!"

Stílus!Egy haloványabb üzenet az úrihölgytől,amelyhez hasonlókkal 3-5 falvas játékosokat "fenyeget":

"Azt hiszem te voltál az aki okot adott arra, hogy a klánjaink közt ne legyen diplomáciai kapcsolat.
Barbit foglaltál és mellette s klántársaid isszák meg ennek a levét! Remélem örülsz és szaladsz megint a vezéreidhez a levelemmel! Számítok erre! :)
Van miért félned, de ne kapkodj, szépen elnyújtom a játékod, hogy élvezni is tudd! Végig nézel még sok mindent a V13-on és közben gondolkodhatsz majd. Megérte a többiek játékát veszélyeztetni egy barbiért? A K65-n már kikészítettek, itt én foglak. Majd! :)"


Azthiszem ezt a stílust hívják pitiánernek...meg a profilon üzengetést,észosztást.

-"Játékosok ellen harcolok, nem kicsik ellen"

a falu (500|588) K55 9,746 underka [K36 XX] Titkos Társ [TERROR] 2011-11-17 07:54:43
b falu (499|588) K54 9,827 underka [K36 XX] Titkos Társ [TERROR] 2011-11-16 21:55:57


Maicon társunkon kívül csak hasonlókat tudnék bemásolni.

-" Azért imádkozom, hogy red maki(nem csúfolom, ő írta alá a levelét így) ne törölje magát, míg elérek hozzá!

Jövő nyárig érjetek ide mert olyankor nem játszom.(nem fogtok ideérni)

"Talán rá ébred, hogy mit jelent egy valódi ellenfél ellen való játék!"

Jelenleg az összes profizmusod abban merül ki,hogy sokat farmolsz.Te és a morálharcos-bérgyilkos mentorod folyamatosan olyanra veritek magatokat,ami még kb.500-1000 KH-s kisujjában van.
Semminemű kiemelkedőt nem látok a játékotokban.

".van hallgatósága és elhiszi magáról, hogy milyen szellemes és jó fej"

Szellemes és jó fej vagyok,ezért van csapatom.Ti szociopaták,nektek ezért nincs.

"Azt mondanám RedSacro a szerencse kegyeltje ezen a világon.
Mivel a régi és az új Titkos Társtól is mérfőldekre rakta le a gép."


Ez jó:)Szerinted ha így lett volna,most hol lennél?:)

Assz'em kb.ezek amikre "érdemes" volt reagálni.Az elkövetkezendő ismételt csönd részünkről nem duzzogás,vagy a miattatok kardbadőlésünk végett lesz,hanem azért mint eddig is.Rettentően magasról teszünk rátok.
Innentől megint 2 hónap mire ide felnézek,addig valami nagyon frappáns válasszal rukkoljatok elő:)

ui.:Mindjárt itt a karácsony!Húzzunk bele mert nem lesz meg a duplája a hatodik helyezett falvainak :p
 

DeletedUser

Vendég
Frappáns!
www.tvn.hu_0bee7c48fa1f8fd0dfa00e945188b260_k.gif
 

DeletedUser

Vendég
Na mi a szösz elő került Red Raptor Királyfi???
Azt hittem nem mersz kijönni a külsőre a V10 forumozásod útán. :D

Nem játszól nyáron ??? Ez érdekes.... a V13 is nyáron indult.....vagy nem???? :confused:
Én mentem duzzogva Frost-hoz? :confused:
Azt hiszem ti sírtátok tele a csúnya Titkos Társ csúnya dolgai miatt és fújtátok ki kis taknyos nozitokat Frost Star-os zsepkendőjébe . :) :)

Magasról sem tudsz ránk tojni ahogy írtad, mert mi mindig magasabban hordjuk az orrunkat és magasabban is vagyunk. :D
Sajnálom, hogy játékstilusunk nem felel meg a komoly ZÉTA ( remélem míg megirom ezt a levelet még mindig ez a nevetek. :D ) klán elvárásainak de hát nézd el nekünk mi már ilyenek vagyunk.

És igen mi PSZIHOPATÁK és SZOCIOPATÁK vagyunk. :D Ja meg PITIÁNEREK. :cool:
Csak hát ha már analizálsz (vagy agonizálsz???) minket tudnod kell, hogy mi azt szeretjük ha ti nem szeretitek.....;)

Neked jó csapatod? Max pár haverod van akinek eltudod adni magad Raptor-babtor. ;)
A többiek csak azért vannak a klánodban mert oda tette le őket a gép.

Mi játék tudásunk abból áll, hogy sokat farmolunk.........hát igen van benne valami, de talán ez azért van mert mi tudunk még hol farmolgatni, de ha ez a baj adunk át 1-2 barbit a komoly játéktudással rendelkező társaidnak tudjanak mást is foglalni mint a belső falvakat.... :D
Bár ezt a farmolgatás ügyet inkább ne feszegesd, mert a Autonom Cézárod a végén még magára veszi és nem fog a szabad napjain 0-25 órában farmolni az összes egységével nehogy leszoljad a játék tudását és stilusát. :D :D ( Bocs Frost nem bántás volt, mert én is azt vallom amit TE )
És rosszul tudod, nem 500-1000 Kh-s jobb nálam hanem vagy 15000-20000!! Csak hát rátok nézve még nagyobb blama, hogy egy ilyen kistudású "morál és bérgyilkos" pik-pak nemes vonatok és scriptek nélkül is beüt 4-5 falvatokat akkor amikor akar.....;)
Hát igen én nem azért járok ide, hogy klánokat gyártsak és eladjam magamat a klán belső forumon jó fej piros pozsgás királyfinak aki raptort max a tv-ben látott. :D De nézzük a jó oldalát: ebben te már profi vagy!! Majd kérem a supportot, hogy építsen be a v14-be Red Sacro Raptor Királyfi hatást csökkentő elemeket, hogy azonos esélyek mellett tudjunk játszani és ne kerüljünk hátrányban már a -1 órában. :D :D

A 2 hónapjaidat is értem....itt nem birod eladni magad komoly embereknek.
Tudod itt már kiszurják, hogy RED SACRO RAPTOR MAKI KIRÁLYFI Made in China!!!! ;)

ui: a Forum úralása fontosabb egy nemesvonatnál. ;)
 

DeletedUser11266

Vendég
Tisztelt Terrorista Thomax-TeliHold-TitkosTárs,és most már Kiscsillag2!

Neked már csak a mellveregetés maradt itt külső fórumon,a köztudottan gyér közönségnek:)

Némi helyesbítés:

Megemlítettük Frost-nak,hogy kakukktojás van a fészekben,ő meg nem tartott rád igényt.
Te pedig öregedő dívaként duzzogva kifaroltál a szerverről.

Öt falu beütése,(jó lesz az négynek is) SCRIPTEK NÉLKÜL!!!...ez igen!Bizonyára most sokan irigykednek rád:D

Való igaz a 140-ik helyről szinte bármit lehet írni,ez érthető.

Játéktudás.Nos mivel Frost elárulta neked,hogy a falvakat csoportokba is lehet rendezni-gondolom ez valahogy elmaradt a csodás karriered során-,azthiszem most már mindent tudsz a KH-ról és úgy lassan viríthatnál is valamit!

Nézzük az elsőre elmésnek tűnő egyébként csak sima vagdalkozásaidat,melyeket a tehetetlenségednek vagyok kénytelen betudni:) ...szar is az ha csak az égbe tudunk kiáltani:)

"raptort max a tv-ben látott."

méé'te már láttál terroristát?

"Hát igen én nem azért járok ide, hogy klánokat gyártsak és eladjam magamat a klán belső forumon"

Még is miért jársz ide?...és oda?
Te mindig szép,és okos is akarsz lenni egyben.Helytelen,és számodra kivitelezhetetlen a kettő egyazon időben való birtoklása.

"itt nem birod eladni magad komoly embereknek.
Max pár haverod van akinek eltudod adni magad Raptor-babtor.
A többiek csak azért vannak a klánodban mert oda tette le őket a gép."


Igen-igen csak a KH-n a komolytalanoknak:)A teljesség igénye nélkül pl.Mezi-nek,vagy Palma-nak.Jah'őket csak idedobta a gép mellém meg a többi sutyerák ZÉTA-as mellé.Na de meg különben is fika az egész társaság a tiétekéhez képest.
A te "csapatodban" kik vannak?:)

"Magasról sem tudsz ránk tojni ahogy írtad, mert mi mindig magasabban hordjuk az orrunkat és magasabban is vagyunk."

Csak is elméleti síkon,és az is csak a te elmédre leredukálva:)

Na de megyek most már játcigálni,te meg irkafirkálj ide a komoly embereknek meg legfőképp magadnak.
A v13 sorsának rendezését meg haggyd meg a nagy játékosoknak,köztük nekem.Te csak taposs,hogy minél hamarébb mellém érj,hogy megtaníthass játszani:D
Addig én elbarbizgatok,jópofizok,királykodok a belsőfórumon.
Itt jut eszembe,hogy örömmel tudatom azokkal akik ismernek,hogy újjáélesztem a v2-es HADITUDÓSÍTÁSOK sorozatot,aminek az első része már a hétvégén olvasható lesz:)

Tényleg elköszönök,további jó pukkadozást a sehanyadik helyen a ranglistán.

...és ne feledd mennél tovább fényezitek magatokat a Jabbalánnyal,annál megalázóbb lesz amikor egyszerűen csak az orrotokra koppintok :p
Hisz azért valljuk be,klasszisokkal jobb vagyok mindkettőtöknél.Mondhatni,az én imágóm már kiforrott,szinte klasszikus vagyok a KH-n:D
Ti meg még csak keresgélitek magatokat.

Viszlát v13-on!

laza-klafa-űberzsiráf-RedMaki

...bármit írnál is,közben az alsó sorok villogjanak előtted.Idővel rájössz,hogy pont emiatt teljesen feleslegesen írsz :D
 

DeletedUser

Vendég
Engem csak az érdekelne,hogy milyen stratégiai megfontolásból nem védtétek Maicon vezéreteket?:)
 

DeletedUser

Vendég
Látom Raptor-baptor RedSacro kiskirálylány fázik a kezed, mert felvetted a kesztyűt!! ;)
Ez nem a V10 forum ahol szégyen szemre elkullogtál hanem a V13! Pechedre itt a klántársaid is olvasgathatnak és nem maradhatsz fleoba, kell még futni 1-2 tisztelet kört! :D

Kezdem Frost-al:
- ha igaz amit állítasz a kakukk tojásról akkor Frost készülhet egy kis analizálásra itt a külsőn és nem leszek elnéző vele. Eddig kihagytam amennyire lehetett mindenből, mert bár a sorsunk egymással úgy alakult ahogy de talán én még tisztelem annyira, hogy ha nem is vagyok vele de ellene se legyek!

Akkor kezdjük leveled elejéről mert lehet, hogy most te vagy a kakukk tojás a START fészekben de pár dologgal nem vagy tisztában:
- Frost, Gremlina, és Én együtt kezdtük itt, jobban mondva én nem is akartam csak ők erősködtek, hogy jöjjek. Tehát ha kakukk tojás vagyok akkor valamelyikük a kakkuk! :) Amikor te még azt sem tudtad mi az a nemes én már a 3. falum foglaltam. Az ,hogy utána volt aki elém került tudjuk be annak, hogy augusztus elejétől nem is játszottam már, mivel Frost vitte a fiókomat. Nos látod nem csak te nem játszol nyáron hanem én is nyaralok!! :D Tényleg a frappáns " nyáron nem játszom" szöszenetedre adott válaszomra mélyen hallgatsz!!! Csak nálad nem Februárban van a nyár??? :confused: Tehát már akkor szégyen szemre itt hagytam a szerót mint tehetségtelen kb 2x annyival mint a második. Nem is rossz egy analfabéta TERROR-ostól. ;)
Az hogy vissza jöttem és megint kakukk tojás lettem lehet, hogy megint egy kakukknak köszönhetem. És mint mindig én első lettem te meg nem! :p
Nem is rossz egy záp kakukk tojástól aki itt a mellét veregeti!
És már többször leírtam, de látom nem jutott el a túlméretezett raptor agyadig: én nem azért mentem el 2x is szégyen szemre világ elsőként, mert a kis drágalátos klántársad befoglalt előlem egy volt zéros falut. ez már folyamatban volt csak a tehnikai oldalát bonyolítottuk a supportal. ;)

Nézzük a jelent:
Október 15
- Akkor feszített ez a remekbe szabott élerőtől duzzadt Raptor mindenki barátja a 15. helyen 550 ezer pontal.
- Ekkor léptem 3x a v13-ra durván 50 párezer pontal és inkább 600. voltam mint 500.

November 18
- Nahát már csak 17. ez az igazi über machó Maki-Királylány 885200 pontal.
- És igen én szégyen szemre csak 140. vagyok jelenleg 346000 pontal.
Mivel tehetségtelen vagyok és nem a statból élek ( ez most csak a véletlen műve) majd Monti oszt szoroz és kihozza ki mennyi százalékot és egyebeket.
Hát igen van mit szégyenkeznem, hogy 1 hónap és 3 nap alatt nem sikerült megelőznöm ezt a remekbe szabott jó kiállású Vörös Királylányt az 560. hely környékéről. Mentségemre szóljon, hogy próbálkozok mint kis béna-répa de hát nehezen megy ebben a közegben ahol a ZÉTA klán elszívja előlem az éltető levegőt.

Játéktudásom:
Így igaz, Frost mondta meg a csoportok kezelését. De ha egyszer tehetségtelen és béna vagyok ezen miért csodálkozol? Ráadásul ő klánvezérem volt és ez is a dolga lett volna. A gond, hogy te még ezt nem mondtad el egyes tagjaidnak akik hadakoznak nap mint nap a barbikkal. :)
Az első Scriptemet Bara-tól és Kandur-tól kaptam. Mivel tehetségtelen és béna vagyok ezen miért csodálkozol?

NOS AMIN ÉN CSODÁLKOZOK: TEHETSÉGTELENÜL és BÉNÁN hogy lehettem 2x VILÁG1??? Hát igen ha te engem minősítesz a bénasággal és tehetségtelenséggel akkor magadat és az egész V13 krémjét is minősíted!!! Hát kedves Vörös Makik Királylánya úgy érzem ez nem jött beeeeeee :p


Kik vannak a csapatomban???? Tetted fel a kérdést.
Látom mint tehetséges Klánvezér ( Ja bocs Rendezgető......a lótelep jutott eszembe és a rendezgető, na mindegy ;) ) még nem jutott el a tulméretezett 200 IQ-s agyadhoz, hogy ez nem az én csapatom és ez nem a TERROR klánom. Én itt mezei tag vagyok........
De hogy a kérdést ne kerüljem meg jó kis csapat és ha csak azt érjük el, hogy kipucoljuk az egyik ZÉTA vezért már megérte velük játszani. ;)
15:0 eddig és mint tehetségtelen amatőr bagázstól nem rossz eredmény, de azért lecseszem a többieket, hogy miért nem vittük már el az összes falut mert nem vagy megelégedve az eredménnyel.


És a végére a KLASSZISOK-ról .
Hát igen klasszis vagy nem vitás, minden honnan húztad a csikot és maradandót alkottál.
Ne várd, hogy tanítani foglak a játékban, mert:
- Ezt Kiscsillag írta.....
- Én hogy taníthatlak meg bármire is bénán amatőren tehetségtelenül??


Azért valami baj van az identitásoddal, észrevetted mert hiába akarsz vonzódni a szőkékhez neked még ez nem megy a való életben. ;) Talán ezért váltottál a melegséget árasztó klánvezérekre inkább itt az álmok földjén . ;) Hát igen ez minden napos volt a Cézárok idején. Most már tudom honnan jött a RED MAKI is.

Azt írtad keresem önmagam, nos én egy vagyok a TERROR klánnal ahogy az aláírásom is mutatja a V4 óta ahogy Frost a START-al és Monti az MHC-vel.
Neked mi maradt??? Nem sok, mert bár mi is lesz a v13-on te vagy eltünsz örökre vagy a klánod neve átvált START-ra és az egész klánalapító vezérkedésed eltűnik a süllyesztőbe. Akkor ki keresi itt önmagát?? Élvezd a belső forumotok melegségét mert a ZÉTA klán halálra van ítélve!! Remélem ezt már beadtad a vakon követő társaidnak. :) Ha nem az ellenségeid akkor a START zabál fel titeket majd. Hűűű ez kiszaladt a számon.......
Mert Frost nem enged a START névből soha sem. :D Szar ügy, de nyugtasson az a tény, hogy ha be is olvadsz a START-ba akkor elmondhatod, abba a klánban voltam ahol a Világ első is játszott. :D

És végül: megnyugtatlak a Laza Zsiráfságodra nem hajtok, mert nekem nem jönnek be a laza klafa Maki fejű zsiráf nyakú Raptor testű Királylányok.
Meghagyom ezt a hódolóidnak!! Talán ezzel a testtel azért vagy jó a melegséget árasztó klánvezéreknél és nem a csajoknál. Nem is kéne csodálkoznom a Jabbalányos dumádon. Hát Red barátom ezzel a jobb csajoknál a fasorba sem vagy. :D De a rosszabbaknál sem... :D


Összegezve ezt a mai hosszúra sikeredet választ.
Én mint TEHETSÉGTELEN, AMATŐR, BÉNA-RÉPA verem a mellem , mert 2x voltam már világelső és most 33 nap 30 falut foglalva csak a 140. helyre vagyok jó az új fiókomban. Ellenben kedvenc vörös tenyerű MAKI Királylánynak sikerült vissza csúszni 2 helyet amitőll megnyúlott a nyaka és laza klafa zsiráfként teszi a szépet a START-ZÉTA forumon mert máshol esélye sem lenne és domborodik a Raptor potroha az elégedettségről.
Hát nem is tudom érdemes ily szégyenben élnem tovább, megyek és leiszom magam a sárga földig ( persze 12 éves whiskyvel, mert a nulla IQ-mon és 0 agy sejtemen már csak az segíthet ) 2 szőke szilionos macával. És bár drága a benzin a merci kupémmal megyek ( milyen háládatlan a sors, ennek a hólyag senkinek az is van) és viszek magammal egy vöröset is aki csak vezet. Hát kedves V13 gyér olvasó közönség eltudjátok dönteni ti kit választanátok, a mindig klafa laza zsíráf fejű Sacró-Raptort akinek KH-s múltja és tudása az egeket veri vagy a nulla tudású agyon fényezett lúzer Thomaxx-ot a sivár álmával és jelenével és a még borúsabb jövőjével........aki néha bemer szólni annak aki arra jár.......

ui: a TERROR és a Terrorista nem ugyan az......bár gondolom erre rájöttél magad is vagy azóta kértél forumos segítséget erre. :D
( bármilyen hihetetlen igazat kell megint adnom neked mert tényleg nem láttam még Terroristát......... de Terrort már igen )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
Nos,ahogy ígértem.
Kéretik mindenkitől ennél nem komolyabban venni a KH-t!

HADITUDÓSÍTÁSOK

Üdvözlöm a kedves hallgatókat!
Itt állok a TERROR klán fellegvárának bejáratánál,ahol a nép tömött sorokban várja a bebocsájtást a heti "Ááán'de jó a TERROR klán,de most tökre komolyan!" konferenciára és vásárra.
A magasban gyrokopterek vigyázzák a biztonságot.Ebből is láthatjuk,hogy nem ma kezdték a szakmát.A bejutáshoz egy szigorú átvilágításon kell átesnünk,így az őrhöz lépek.

-Csumi őstermelő!
-Cső!
-Bandád?
-Bari!
-Az zsir!Promót kaptál?
-Nyet.
-Tessék Thomax-kulcstartó,és Titkos matrica!
-Matricát nem adtál.
-Mondtam titkos,nem?Tipli be!Következő!


Húú kedves hallgatóim,ez kemény volt,de bent vagyok!Nos itt bent a főtéren már nagy a nyüzsgés.Mindenfelé árusok,mutatványosok és a szerver minden égtájáról érkezett látogatók színes forgataga.
Van itt céllövölde,"köppd le RedSacro-t tíz agyagért" akcióval,souvenir sátor titkos akcióbabákkal és thomax-ninja figurákkal,de akad itt seregképzés szaktanácsadás,lovagszépségverseny,kostuning műhely,valamint katapult-gyorsulás pálya is,hogy csak egy párat említsek.
A tér közepén egy szoborcsoportot látunk mely Titkos Társat ábrázolja amint jóságos arccal gyöngyöket,tükördarabkákat,és tüzesvizet ajándékoz a törzsek vezéreinek.A kastélyba már síma a bejutás,az ajtó két oldalán álló gőzóriások rám se hederítenek.Épp mellettem halad el sir Thomax,így mellé szegődöm.Gyors léptekkel halad át a tárgyalótermen,egyenesen egy csigalépcső felé ami reményeim szerint a vezér szobájához vezet.Felérünk és benyitunk,és igen kedves hallgatók itt áll előttünk maga Titkos,szolgái hadának gyűrűjében.
Idegesnek tűnik...

-Mondtam már,hogy kopogtassatok mielőtt beléptek!Láttad mit csináltam?
-Nem,dehogy!Nem láttam,hogy a műanyag katonáiddal játszottál.Viszont Fiona kiscsillagom a követek már lent várnak rád.
-Áááá,azt is mondtam,hogy a nevemet ne említsétek mások előtt!
-Nyugodj meg kérlek!Itt egy kis tömény az majd lehúzza a vérnyomásod.
-Most meg nagyon is lement,le kell nyomnom egy erős feketét milőtt felöltözöm!


Miután a szolgák az izmos négert kihúzták a szobából,hozzákezdtek az ünnepi páncél felsegítéséhez.Nehéz lenne leírni a látványt,legjobban talán ahhoz hasonlíthatnám mint ha egy keményrefújt lufit egy homokórába akarnánk gyömöszkölni.A szolgák erősen megizzadtak.A végére maradt a díszharcisisak felhelyezése,ami egy a mai trendnek megfelelő locsolókanna,legújabb kétcsöves modellje volt végükön krómozott öntözőrózsával.Az apró konstrukciós hibának köszönhetően-csak a plafont látni belőle-az ajtófélfa negyedszeri lefejelése után Titkos társ előreszegezett fejjel nagy lendülettel indult meg lefelé.A bejáratok spcialitása az ajtófélfákon kívül,a küszöb...

Lent a tárgyalóteremben egy gombostűt sem lehet leejeteni,így messziről próbálok beazonosítani az asztalnál ülők közül egy párat.Látok ott STARTvértezettbe öltözött alakokat,sőt egy ZÉTA páncél is felvillan...hümmm,hümmm!
De látok egy MH köpenyes gyíkot is.Pillanat...a szerkesztőm most mondja a fülhallgatómba,hogy az egy sárkány.Hát lehet,végül is zöld,zöld.

Először csak halk moraj hallatszott a csigalépcső felől,majd fémes csörömpöléssé erősödött és végül feltűnt Titkos társ amint összegabalyodott végtagokkal,hason csúszva bombaként vágódik be a tárgyalóterembe elsodorva több nagykövetet,majd két büféasztalt.Vezetőhöz méltó belépő.
Miután összelapátolták a tárgyalóasztal végén álló székbe huppant és lábát az asztalra dobva lazán hintázni kezdett...
Bizonyára fájhatott neki,mert amikor újra feltápászkodott már nem ült le.
Az asztalra támaszkodva szigorúan körbenézett,majd miután azt lerakta,a terembenlévőkre.

-Uraim!Nincs sok mondanivalóm.A titkos tervet mindenki ismeri,eszerint cselekdjenek!Kezdődjék a "Majd én megmondom a tutit" hadművelet!

A teremben lévő díszes sakktáblához lépett amin egy megkezdett játszma volt látható,és előrehúzott egy gyalogot.

-A sötét vezér lép!

Igen kedves hallgatóim,a TERROR birodalomban spéci sakktáblák vannak,ahol mindkét sorban parasztok sorakoznak.

folyt.köv.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tehetséges vagy!

www.tvn.hu_0bee7c48fa1f8fd0dfa00e945188b260_k.gif


Köszönöm, hogy szóltál előre! A klántársaid majd benyújtják a számlát a veszteségeikeért! Persze könnyű legénykedni más ....ával!
Elnézést, de nem olvastam végig az egészet, néha a saját profilomat sem bírom, nemhogy ezt! Folytasd azért, ne hagyd abba.

Korábbi hazugságaidra és ferdítéseidre nem akarok-akartam reagálni! Azt hittem férfi vagy és mint ilyen egyenes!
Nem voltál az és nem megyek bele a szavaid kiforgatásába és nem jegyzetelem a profilod, mikor mit írtál!
Egyszerűen elverlek! A játékban persze.

*************
Támadnak! Játék, teszem a dolgom! RED maki megsúgta mit várhatok(köszönöm neki). Gondolkodtam rajta, jobb ha felkészülök, mert hátha kisnyúl és mégis igazat mond! Úgy volt, elárulta előre a támadásukat én meg vártam. Pár nemes, de semmi említésre méltó! Az egész klántól én többet vártam, azaz én egyedül többre vagyok képes. Nem is akartam, nem is éri meg visszavágni, csak egy kis koppintás néhány játékos orrára gondoltam elég lesz!
Az egyik nagy játékos nagy bőszen rám ír, hogy mi is történik, miért támadom? Nem illik, hogy a nagy ZÉTA klánt, csak ne már ...
Addig írt, míg rábeszélt egy nemesvonat indítására, azt állította, hogy közé áll, elé áll vagy leinti, de megállítja. alkalmat adok rá neki, sőt még takarítót sem küldök elébe, tudjak már fair lenni, mégis csak hendikepp-el indul a ZÉTA, ahol ilyen a vezér ott már eleve baj van.

Elindult a nemes és a ZÉTA játékosunk egyből lekutyázott és elküldött a sunyiba. Megsértettem. Mivel vajon, közben leesett, hogy 1 nemessel többet küldtem mint ami még tisztességes lett volna! 3-nál nem haragudott volna.

Akkor már kutya is vagyok, megtisztel az ellenfél!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
"teszem a dolgom! RED maki megsúgta mit várhatok(köszönöm neki). Gondolkodtam rajta, jobb ha felkészülök, mert hátha"

Ezt azért elmagyarázhatnád nekünk szerencsétleneknek mert a szerveren belül sem értjük.
Megengedem,hogy a lovadon maradj-azon a jó magason-és onnan osszd az igét.

Szervezett támadás:
(belső fórum...bár ezt te is úgy is olvasod:)

"ZÉTA - RedSacro ma 12:13 órakor
Idéz Szerkeszt Törlés
Zozi,te rámentél egyedül?
Mi ez valami kamikaze akció?:)"


További szép napot!
 

DeletedUser1561

Vendég
Ezt az izmos négeres dolgot nem először látom haditudósításban. Nem is értem, miért volt még mindig olyan rohadt vicces. :)
 

DeletedUser12127

Vendég
Hejj de magas szinten megy itt az osztogatás! Kár hogy nem ismerem a viszonyokat és az előzményeket.
 

DeletedUser

Vendég
Hejj de magas szinten megy itt az osztogatás! Kár hogy nem ismerem a viszonyokat és az előzményeket.

Ellenség START-ZERO autonom területek
Rang Párizs megér egy misét!
Start a hó 12.11.. napján 00:31:23 órakor
Vége ---
Időtartam 9 nap 22:13:30
Fórumtéma
Magyarázat Seneca: "Senki sem szerezheti meg mindazt amit csak akar, de azt megteheti, hogy nem kíván olyat, amilye nincs."

Jó szórakozást kívánok és becsületes kemény, harcot ígérek!

Side 1:
Tribes: TERROR
Side 2:
Tribes: ZÉTA

Timeframe: 12/11/2011 00:31:00-tól ől21/11/2011 22:41:02

Összes foglalás:

Oldal 1: 77
Oldal 2: 308
Különbség: 231

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 22
Oldal 2: 1
Különbség: 21

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 513,240
Oldal 2: 1,659,276
Különbség: 1,146,036

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 192,102
Oldal 2: 7,284
Különbség: 184,818

chart
 

DeletedUser

Vendég
Ezt az izmos négeres dolgot nem először látom haditudósításban. Nem is értem, miért volt még mindig olyan rohadt vicces. :)

A néger azért jön vissza álandóan neki, mert a szőkéknél mindig felsűl és ilyenkor zsiráfként nyúlik a nyaka és az este vége felé piros lesz a tenyere is. :D
Meg azért is mert az afrikai nyalóka jobban csúszik a melegben mint az érdes Terror pálcikás ami néha megköszörüli a torkát. :D
Nos hiába azért ennek a kis piros Makinak csak születni volt nehéz. Már az anyatejjel ( biztos?? ) magába szlopálta a tudást minden csepjét a nagy lila menydörgőgyikból. :D

A haditudósítás jónak mondható és korekt.
Bár néha itt-ott túlcizelláltad és a képzeleted......hát igen.
Azért ha olvasok a sorok között akkor megvilágosodik az ember, Zöld gyik vagy Sárkány???
Gondolom ott gyúlt szerelemre ez a zöld hosszú farkú Sárkány és Zsiráfnyakú Raptor aminek a végén kölcsönös adok puszit a buksidra és piros-segrepacsis szerződés lett a vége a dolognak. Hát láthatja a kedves "gyér V13 olvasó közönség" , hogy bár a TERROR forgatag egy különös világ, de esélyt ad néha az esélyteleneknek is, hogy megtalálja őnmagát. Remélem erről a szerelemre gyúlt Red Raptórról és Zöld Gyíkról még sokat hallunk a folytatásban, mert hát valjuk be az egész TERROR klán izgatottan várja és drukkol, hogy a szerelmükből megszületendő kicsinek MH autonom területek legyen a neve :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Ha már nyomatjuk az igét, akkor egy érdekes adalék. :D

Téma START-ZERO autonom területek klán hadat üzent Sanctus Diabolis Interium klánnak!
Elküldve 21.11.11 15:57:51
%s klán hadat üzent %s klánnak!

Háború neve: Fogat fogért

Hadüzenet:
Nagyon nem szeretjük, ha bántják Moneszt.
Aki így tett, az vállalja a következményeit.......A klánjával egyetemben.

Imádom az ilyen jellegű háborúkat, annyira gyerekes, és szánalmas ok, indok. :)
 
Fent