V14 felmérés 4. rész

V14 beállításai 4. rész

  • Nemes: Tároló rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 58 28,0%
  • Nemes: Érmés rendszer

    Szavazatok: 149 72,0%

  • Összes szavazó
    207
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Vilag 14

Szijasztok szeritem maar a honaban nyiljon meg a Vilag .:D
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy annyira gyors szervez hogy nem lehet kibirni.am ha jól tom az angol klánháborún van vagy 80 világ vagy vmelyiken.

Egy kérdés? Szerinted az angol avagy a német szerverek hány éve mennek? Mikor üzemelték be az első szervert Németországban? Szerintem jóval több mint a mi kis országunkba. Így jó, hogy több világ található ott mint itt... :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Játék sebesség - 2
Egység sebesség - 1.25 (esélytelen,nehogy már megint egy MHC nyerjen:))
Nemes - Érme rendszer
Alvó mód - Nem aktív (Ez egy vicc)
Klántárs támadása - Aktív........Ez hosszú alul leírom*
Külső segítség - Aktív
Íjászok - Aktív
Lovag - Legyen (2000 kos + Carrol..legszebb,akár a fáklya)
A bontási idő csökkenthető - Nem (Én még az építésit is törölném!Csányi bébi vagy tudás???Miről is szól a KH???
Tanyaszabály - Nem aktív
Fake szabály - Ne legyen (Ez a játék fontos eleme!!!)
Templom - Ne legyen (Katonákkal küzdjünk ne keresztel)
Morál - Ne legyen (Aki éjszakázik annyit megérdemel egy sipákoló ellen)
Fejlesztési rendszer - Tök mindegy (V1 vagy V3)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Klántárs támadása??
Szívem szerint tiltanám.Aki belsőzik bajban volna ha csak rá nem készül,de akkor meg természetesen megérdemli,igaz a klánnak 20 FT haszna sincs belőle..Nemes legyilkolás(Barbin vagy magamon.)Természetesen jöhet bármi ok az abbahagyásra,ürít a helyettes bent hagy pár lándzsást és behúznák......Ez legyen a MAGYAR KLÁNHÁBORÚ?????
De jön a falu leadás.Mivel nem lehet mindenki éjjel-nappal itt,a PRO játékosok természetesen haladnának,csak jön a nemes hiány......Adná le a hátsó falvait,így viszont lehetetlen:(((
Ezért aktivizálnám(csak).

Script!
Mindet tiltanám...Miért?
Mert így ugyanazok az arcok maradnak későbbiekben minden világban!!!
Csak meg kell nézni a demográfiai mutatót:((
Van 100 játékos aki ismeri egymást és élvezi a SCRIPTET???Mikor lehetne 20 000 is???
Macsek ezen törpölj el!!!
Induljon és játsszon mindenki egyenlő eséllyel,játszunk egyformán,ha benne hagytam egy tizedet a vonatban(Mozillával vagy Operával)és megfogta,tudjak gratulálni ,de ne erről szóljon.

Tudom a pénz nagy ÚR,de,hogy egy játékban is:(((((

Üdv
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Nana, várjunk csak... A script muszáj, gondolj bele, ha van 1000 falud, nem fogsz a tömeges kiképzéssel sz@arakodni, hanem seregképző scriptet használnál te is szerintem. Meg a fake script! az is nagyon hasznos, ha egy játékosra terveznek egy klánszintű támadást, akkor egy klikk, és máris van 300 bejövője, és akkor lehet küldeni a nuke- okat. Gondolom nem szeretnél Te sem 300- szor a gyülekezőhelyre menni, blablabla... A scriptek hasznosak, na... Csak ennyi:)
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem volna script nem volna klikk-től 300 bejövő.
Nem-e?
Vagy te küldenéd simába?...természetesen mindet más faluból???
Dehogy:(
Így nekem se kellene scriptet használni.
A seregképzés az alapból jött valaha a PF-el akár a veretés.
De nem farmoló,épület scriptek.
Így mondom marad 2-3 száz fő minden világba és szinte havonta kell piacra dobni az új világokat.
Ezen csak egy picit gondolkodj el!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Script!
Mindet tiltanám...Miért?
Mert így ugyanazok az arcok maradnak későbbiekben minden világban!!!
Csak meg kell nézni a demográfiai mutatót(
Van 100 játékos aki ismeri egymást és élvezi a SCRIPTET???Mikor lehetne 20 000 is???
Macsek ezen törpölj el!!!
Induljon és játsszon mindenki egyenlő eséllyel,játszunk egyformán,ha benne hagytam egy tizedet a vonatban(Mozillával vagy Operával)és megfogta,tudjak gratulálni ,de ne erről szóljon.

Tudom a pénz nagy ÚR,de,hogy egy játékban is((((

Egyenlő esély? Mindenkinek egyenlő esélye van használni a legális scripteket, aki tud olvasni.
Vagy arra célzol, hogy igazságtalan, hogy a prémiumot nem vásárlók nem tudják használni őket? Szted 20.000 játékos lenne, ha nem kéne fizetni? Sztem 1 se, mert nem lenne játék. Vagy egy jótündér üzemeltetné a szervereket ingyen? :D

Mellesleg hányan játszanának többszáz faluval pf nélkül?
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Értem, de a script segít a játékban, így egy gyorsabb szerver izgalmasabb, viszont nem kell egész nap kockulnod:rolleyes:
Továbbá egy nagy klán vezére nem ritkán napi 1000 üzit kap, azokra is kell idő, hogy elolvasd.
Gondolj bele:rolleyes:
 

DeletedUser14708

Vendég
Egyenlő esély? Mindenkinek egyenlő esélye van használni a legális scripteket, aki tud olvasni.
Vagy arra célzol, hogy igazságtalan, hogy a prémiumot nem vásárlók nem tudják használni őket? Szted 20.000 játékos lenne, ha nem kéne fizetni? Sztem 1 se, mert nem lenne játék. Vagy egy jótündér üzemeltetné a szervereket ingyen? :D

Mellesleg hányan játszanának többszáz faluval pf nélkül?

ott a pont:)
 

DeletedUser14

Vendég
németen 77ig van szerver, persze jó pár már kilöve mert vége van a szervereknek :)
in time 1-2 van...

aki 1-2 világban elért sok mindent az ugysem fogja ott hagyni egy uj világ indulásakor :)

nem, hogy örülnétek, hogy saját beállításotokra kaptok egy szervert :) (többség kérésére :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10878

Vendég
németen 77ig van szerver, persze jó pár már kilöve mert vége van a szervereknek :)
in time 1-2 van...

aki 1-2 világban elért sok mindent az ugysem fogja ott hagyni egy uj világ indulásakor :)

nem, hogy örülnétek, hogy saját beállításotokra kaptok egy szervert :) (többség kérésére :) )

Németország lakossága, kb. 6* akkora mint magyarországé. Ha ehhez, hozzávesszük a fejlettséget, akkor láthatod, hogy a legutolsó kis faluban sem jelent gondot, internet szolgáltatót választani, merthogy több is van (ellentétben itthon, van ahol NINCS szolgáltató). Illetve a PF-et sokkal többen engedhetik meg maguknak, ami lássuk be, lényegesen felgyorsítja a játék menetét, független attól, milyen beállítású a szerver.

Amúgy valószín igazad van
 

DeletedUser

Vendég
Németország lakossága, kb. 6* akkora mint magyarországé. Ha ehhez, hozzávesszük a fejlettséget, akkor láthatod, hogy a legutolsó kis faluban sem jelent gondot, internet szolgáltatót választani, merthogy több is van (ellentétben itthon, van ahol NINCS szolgáltató). Illetve a PF-et sokkal többen engedhetik meg maguknak, ami lássuk be, lényegesen felgyorsítja a játék menetét, független attól, milyen beállítású a szerver.

Amúgy valószín igazad van

Szia!

Tudom nem emlékszel rám... De ez nem is lényeg... :)

Pár dolgot azért hozzáfűznék, ha nem tilos. Szolgáltató az van itt is Magyar-honban, csak szerintem nem kell magyarázni a viselkedésüket (gondolok itt arra, hogy büntetik, ha valaki hűséges.)
A legnagyobb gond itt azzal van, hogy ha valaki valahol el is ért valamit, rendszerint nincs ideje 1-1,5 év játék után folytatni, egy dolog, hogy a közvetlen családban mi történik, de főképp az a gond, hogy aki meg akarja keresni a pénzt a megélhetéshez, annak még ha nincs is családja, akkor is napi 10-12 órákat kell melózni ahhoz, hogy legyen mit enni. Másrészről szerintem nem kell bemutatni neked, hogy egy klán vezetői, meghatározó személyiségei, ha tényleg csak rajtuk áll egy adott helyzett megoldása itt a KH-n, max akkor tudnak 100-os hatékonysággal dolgozni, ha betegek, rokkantak esetleg munkanélküiek :(. Szomorú, de sajnos minden magyar szervert az fog megnyerni, aki a többieknél lényegesen több időt tud gép előtt lenni valamilyen okból. És még mielőtt bárki lehurrogná ezen okfejtésem (igen tudom, hogy vannak akik nem tehetnek róla, de sajnos vannak olyan játékostársaink is, akik a munkahelyüket, a családjukat és gyakorlatilag mindent feláldoznak ezért a játékért, mert itt kaphatják meg azt amit az életben soha.) Viszont sok olyan jó képességű játékos van, aki ha lenne ideje csodákat tudna művelni, de nem ez az életcélja szerencsére még ebből van több.
No de mindent összevetve, igazad van, bár kiegészíteném azzal, hogy sajnos a fent írottak, és egyébb más okok miatt, teljesen mindegy mennyi és milyen szerver indul itt nálunk, mivel egyszerűen a "Szórakozás", "Kikapcsolódás" célját csak ideig óráig találja meg benne az aki akarja és ez egy nagyon sajnálatos tény. Ezen felül neked mint gyakorló klánvezérnek azt is tudnod kell, hogy amikor indul egy új szerver, rengeteg, jó képességű, de épp bajban lévő játékost veszítesz el, mivel az új szerver miatt (nem a hűség és akarat hiánya miatt,egyszerűewn csak a lehetséges rászánt idő miatt) elmennek, azon kívül is, hogy sajnos vannak fájó, de szükségszerű veszteségek, ami magából a való életbeli dolgokból adódnak.

Mindent összevetve, és ez főképp azoknak szól akik itt rinyálnak egy új szerverért mindig amikor kezd rosszul alakulni valahol, hogy egyszerűen értelme nincs Magyarországon évi 1 szervernél többet indítani a fenti okokból. Küszködni persze lehet. De annak semmi értelme , hogy minden játékost arra kérjen az épp aktuális vezére, hogy játsszon 3-4 világon, mivel koncentrálni és játszani bőven elég egy is. Azon játékosok akik 3-4-5 vagy több világon játszanak, ne csodálkozzanak, ha egy értelmesebb klánba valahol nem nézik semmibe, mivel minden klánvezér/klánalapító tudja, hogy csak pont akkor nem lesz jelen valami kifogással még ha tudna is lenni, hogy épp a másik világon van dolga.
 

DeletedUser14989

Vendég
egyépként nem akarom a supportereket idegesíteni(bocsi nekik)de ők hány nappal a szeró indítása előtt tudják meg hogy indítani kell?Küldenek nekik egy üzit hogy na most vagy előtte pár nappal tudnak róla?esetleg nem is ők indítják?És miért nem engednek a németek két speedet magyarországon?
 

DeletedUser

Vendég
v14

Nemsokára indul a v14 :)
Már a support kérelmeknél van v14-is...
Szóval felkötni a gatyát :D
 

DeletedUser

Vendég
egyépként nem akarom a supportereket idegesíteni(bocsi nekik)de ők hány nappal a szeró indítása előtt tudják meg hogy indítani kell?Küldenek nekik egy üzit hogy na most vagy előtte pár nappal tudnak róla?esetleg nem is ők indítják?És miért nem engednek a németek két speedet magyarországon?

Az új szerverek indítása előtt eddig mindig kb 1 héttel, de legkevesebb 4-5 nappal előtte ki volt írva a dátum a főoldalon közleményben. Amennyire én tudom a németek indítják a szerókat, nem az itteni Support.
Speedet meg szerintem azért nem indítanak kettőt, mert valószínűleg nem lenne gazdaságos egyszerre 2 speed-et üzemeltetni.
 

DeletedUser14989

Vendég
Az új szerverek indítása előtt eddig mindig kb 1 héttel, de legkevesebb 4-5 nappal előtte ki volt írva a dátum a főoldalon közleményben. Amennyire én tudom a németek indítják a szerókat, nem az itteni Support.
Speedet meg szerintem azért nem indítanak kettőt, mert valószínűleg nem lenne gazdaságos egyszerre 2 speed-et üzemeltetni.

köszi
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent