~~~~Connexion of the Region World ~~~~

DeletedUser4544

Vendég
Érdekes szemléletben játszotok. Örülök hogy pont időben leléptem. Így nem kell megvárnom a nagy egyesülést. Az hogy ellen ismét kicsit mókás kifejezés. Tegnap még a barátotok volt(szövetséges), másnap az addigi ellenséggel együtt ütitek a barátotokat.
Igaz ha én ottlettem volna, ez nem jön létre. Mivel nem szoktam forgolódni mint a napraforgó. Van egy elvem amit követek. Bukjak el inkább úgy. Büszke vagyok hogy Spartai nevelés vagyok. Ott 22 millás ellenséges fiokot, aki aktiv és a világok egyik legjobb játékosa, nem vettük át. Elvből, mert főellenség, főellenfélnek tartjuk, sokkal nagyobb gyözelem ha legyözzük elvesszük az összes falvát, mintha beolvasztjuk.
 

DeletedUser

Vendég
Elkezdtem írni neked egy novellát,( [RAINBOW]de rájöttem semmi értelme nincs[/RAINBOW] ) de szerintem mindketten jól tudjuk,hogy nem pont neked kéne itt a becsületes játékmenetről kis előadást tartani:mad:
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem írtam volna egy szót sem ismét, ha nem itt verted volna ismét a melled hogy így úgy foglalod az ellent. Ezért írtam, hogy igaz hogy az még tegnap barátod volt.....
Kellenek a sötét dolgok, de kérlek ne ezeknél írd ki nagymellénnyel a forumra hogy ezt és ezt ütöm.
 

DeletedUser3242

Vendég
ah ez cotr topic, nem KH/CORD/RD , a cotral meg ahogy nézem csak mi háborgunk már, tök jó felállás, 15000 falu 4600 ellen, 200 ember 10 ellen szuper, v10 én így szeretlek , meg még hülye is vagyok , homlokomon áll h ide lőjetek amíg más uncsizik meg szotyizgat :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9325

Vendég
Érdekes szemléletben játszotok. Örülök hogy pont időben leléptem. Így nem kell megvárnom a nagy egyesülést. Az hogy ellen ismét kicsit mókás kifejezés. Tegnap még a barátotok volt(szövetséges), másnap az addigi ellenséggel együtt ütitek a barátotokat.
Igaz ha én ottlettem volna, ez nem jön létre. Mivel nem szoktam forgolódni mint a napraforgó. Van egy elvem amit követek. Bukjak el inkább úgy. Büszke vagyok hogy Spartai nevelés vagyok. Ott 22 millás ellenséges fiokot, aki aktiv és a világok egyik legjobb játékosa, nem vettük át. Elvből, mert főellenség, főellenfélnek tartjuk, sokkal nagyobb gyözelem ha legyözzük elvesszük az összes falvát, mintha beolvasztjuk.

Jajj, vigyorka, persze egyet nagy csindadrattával feláldozunk, előtte meg hány ellenséget beolvasztottunk. Nem a barátaival szövetkezik az ember ebben a játékban, hanem azokkal, akikhez az érdeke fűzi. Ez ugyanis stratégiai játék, de tudod te ezt jól, csak irigykedsz, mert kikerültél a v10 politikájából, amit igencsak szerettél volna egyedül irányítani.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nagyon tévedsz, nem vagyok írigy, nincs is mire.
Emlékezhetsz amikor elsőkörben szétkaptatok és eltemettetek hátul Cordal visszaerősődtem, mert kitartottak mellettem a "barátaim". Viszont amikor már a barátaim csaptak szét, akkor már nem volt értelme továbbjátszanom.
Nemhiába volt kiirva a profilomra majd félévig, engem csak barátok árulásával lehet legyözni. Mert ellenfél nem tud akkora kést belémdöfni hogy padlót fogjak.
A stratégia és a minnél hamarabbi szervergyözelem között van különbség. Ha két gigászi ellenfél ősidők óta már azon filozik hogy összeolvadjon, az kérem szégyen, mindkét vezetés részéről. Számomra az a gyengeség jele. Kivéve ha az egyik meggyengül és a másik beolvassza területszerzés miatt, meg aktiv játékosállomány miatt. De most nem arról van szó, hanem egyszerűen unja mindkét tábor, és nem akar még évekig játszani. Elgondolkoztam azon is, a végjáték bevezetése igencsak hátráltatja a játékot, mert minden szerón eszébe jutott az embernek az olvasztás hogy hamarabb befejezhessék a szerót. Az olvasztással még nemis lenne gond, de hogy kiket az már annál inkább. V5ön sose tudtam volna elképzelni hogy Mhc és Sparta összeolvadjön, vagy a V2ön hogy a namacs és Westesek összeálljanak, csakhogy hamarabb legyen szerógyözelem.
Rákellett jönnöm minnél fiatalabb egy szerver, annál gyengébb. Minnél idősebb, annál jobb játékosok találhatóak meg. Ők sokkal türelmesek, és nemcsak a gyözelemért játszanak. Le a kalappal előttük.
 

DeletedUser1561

Vendég
vagy a V2ön hogy a namacs és Westesek összeálljanak
Pedig a NaMacs sokáig ostromolt minket az ötlettel. :) Aztán elhalkultak, amint kiraktam az átlépni vágyók listáját külsőre. Abból már megértették, hogy nem érdekel a dolog.

Ha két klán döntéshozói sokáig nem tudják eldönteni, hogy összeolvadjanak-e, az csak akkor a gyengeség jele, ha közben nem próbálnak meg közelíteni egymáshoz... MNT, szövi, más frontok nyitása, hogy lássák, tudnak-e a tagok együttdolgozni, vagy egyáltalán tanuljana meg együtt dolgozni... Le kell törni a korábbi démonizálás emelte gátakat, és emberközelivé hozni az ellen tagságát... ami időbe kerül. Ha ez mind megvan, jöhet a fúzió.
 

DeletedUser

Vendég
V5ön sose tudtam volna elképzelni hogy Mhc és Sparta összeolvadjön

.

Áhh csak a fél világot vettétek be előtte :) hallom most a szero győzelemért most az SP-t ostromoljátok, hogy olvadjanak be :)

amúgy az igaz, hogy a végjátékkal csak azt sikerült elérni, hogy azok a klánok, akik nincsenek messze a bűvös 80%-tól, most majd ész nélkül olvasztgatni fognak..mondjuk az érem másik oldala meg az, hogy a sok akadémiának sincs innentől sok értelme :)
 

DeletedUser11243

Vendég
látom mennek az én megmondtam dumák kezdeti verziói,klassz :p

alakult egy klán,na és,ez mindennapos a játékban,kipróbálják együtt a srácok,hajrá :cool:


unja a két tábor,mit unnak,szotyizást :confused:

és szabad tudni melyik táborba vagytok,mivel én nem látom ugylátszik a fától az erdőt,de lehet a mókus állt elém csak :eek:

pár mamutfiók,verejtékes küzdelmek,sebző falvak,álmatlan éjszakák.......mikor is van ez,ti se vágjátok mi :D

már dobogóra emeltek klánokat,még sehol sincsenek a végjátéktól,most indul csak nekik az izgalom,csaták harcok,enélkül ne engedjük el őket szeretett világunkról :cool:

lehet indul a v10 nekik is :p

Vigyo barátom,te tudod a legjobban,hol vannak most,egyszer igazad volt,lehet megint az lesz,érdemes rád figyelni,mindig mondom :rolleyes:


egyenlőre marad mindenki a valagán;)
 

DeletedUser9325

Vendég
Ó, csak lenne időm, előkeresném vigyorkám régebbi hozzászólásait, melyekben elszántan hirdette, hogy okosban kell játszani, nem csak harccal. :) De nem is írok semmit, mert úgyis megmagyarázza, meg az ellenkezőjét is. :D
 

DeletedUser3242

Vendég
azért ne hasonlítsunk már 2-3 éve futó világok vezető klánjainak végjátékát egy 11 hónapos világban zajló történésekhez, mert lehet találni hasonlóságot, de max ha népbutítani akarunk mindenáron :)
 

DeletedUser

Vendég
Ó, csak lenne időm, előkeresném vigyorkám régebbi hozzászólásait, melyekben elszántan hirdette, hogy okosban kell játszani, nem csak harccal. :) De nem is írok semmit, mert úgyis megmagyarázza, meg az ellenkezőjét is. :D

V8-on is ezt hírdette annó... itt külső fórumon a V8-as egyik topikban úgy szint.
 

DeletedUser6418

Vendég
azért ne hasonlítsunk már 2-3 éve futó világok vezető klánjainak végjátékát egy 11 hónapos világban zajló történésekhez, mert lehet találni hasonlóságot, de max ha népbutítani akarunk mindenáron :)

Azért a végjáték is vicces elnevezés... lásd a V1, az egyetlen világ ami teljesen feltöltötte a térképet. Az első világ ami magyar szerveren indult. Megy már 3-3,5 éve, és még legalább ennyi ideig el fog tartani. Még úgy is, hogy az aranyköltséget lefelezték. Sok helyen egy házasság tart ennyi ideig:) De aki azt megnyeri, és részt vett a harcokban, az méltán lehet büszke majd rá, még ha ez csupán egy játék is, és helyén kell kezelni a dolgot.
 

DeletedUser8008

Vendég
Ismét egy ironikus egyesülés a v10-en

Ezzel a lépéssel mi lettünk a legöregebb olyan klán aki a nézetét és a kiállását a szerver eleje óta nem változtatta meg.

CoTR név kötelezz minket
 

DeletedUser

Vendég
Ismét egy ironikus egyesülés a v10-en

Ezzel a lépéssel mi lettünk a legöregebb olyan klán aki a nézetét és a kiállását a szerver eleje óta nem változtatta meg.

CoTR név kötelezz minket

Sokra nem mész majd vele ha a két nagy nektek esik :D...Ez azért már a levegőben lógott...mindkét oldalon szervert akarnak nyerni. Egymással túl hosszú lett volna hadakozni így inkább egyesültek :)
 
Fent