Látványos jelentés vagy csata

DeletedUser

Vendég
A játék sokkal jobb lenne, akkor ha támadnának, és látnánk, ahogy harcolnak a faluban vagy ha lehetne látni a térképen a katonáinkat, ahogy mennek harcolni.:D [legalább kis pöttyök jelölnék őket]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14

Vendég
A játék sokkal jobb lenne, akkor ha támadnának, és látnánk, ahogy harcolnak a faluban vagy ha lehetne látni a térképen a katonáinkat, ahogy mennek harcolni.:D [legalább kis pöttyök jelölnék őket]

Felesleges....
 

DeletedUser

Vendég
ha csatát akartok nézni, akkor ez NEM a ti játékotok!! ez másról szól (stratégia)
 

DeletedUser

Vendég
Olyan kéne mint a greepolis-ba képeket mutat de azon a képen annyi katona lenne amennyit elküldtél.
ÉS ahogy támadják a falud ahogy váltanál falu nézetre láccódna hogy a falat rombolnák.
 

DeletedUser11612

Vendég
A játék sokkal jobb lenne, akkor ha támadnának, és látnánk, ahogy harcolnak a faluban vagy ha lehetne látni a térképen a katonáinkat, ahogy mennek harcolni.:D [legalább kis pöttyök jelölnék őket]

Őszintén megmondva szerintem tölts le egy stratégiai játékot és ott majd mindent látsz...
 

DeletedUser

Vendég
jó 5let:D
kis pöttyök mászkálnának az eleje beért a célba mikor a vége csak most indult el:D:D
beálításokba meg ki lehetne kapcsolni aki nem szeretné!:)
 

DeletedUser

Vendég
baromi jó 5let tényleg.. az amúgy is elég sokszor szarakodó szervereket mégjobban lelassítaná az a baszás a térképen és akkor meg az lenne a baj, h "miért ilyen lassú?" meg "nem tudok belépni x, y világra" és 2 perc után itt pattognátok noobok...

ha "látványos" játkot akartok, akkor használjátok ki a gépetek videókártyáját és töltsetek le vmi játékot
 

DeletedUser

Vendég
A játék sokkal jobb lenne, akkor ha támadnának, és látnánk, ahogy harcolnak a faluban vagy ha lehetne látni a térképen a katonáinkat, ahogy mennek harcolni.:D [legalább kis pöttyök jelölnék őket]

Az jó ötlet!!!!!!! :)
Nekem tetszik!
 

DeletedUser

Vendég
ez egy netes játék és nem Rome TW, ott nézheted hogy harcolhatnak a saját gépeden, itt csak max a sarokba kardocskákat láthatod, semmi több.....;):D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is jó ötlet ha el akarják a készítők vesztíteni a játékosokat. Amúgy is van rá megoldás. (Printscreen+paint)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem kellene készíteni egy videót...amibe harcolnak és ezt letudod játszani ha olyan kedved van:)

a pöty is jó:) belehetne állítani akarod-e vagy se...
 

DeletedUser8631

Vendég
A játék sokkal jobb lenne, akkor ha támadnának, és látnánk, ahogy harcolnak a faluban vagy ha lehetne látni a térképen a katonáinkat, ahogy mennek harcolni.:D [legalább kis pöttyök jelölnék őket]

A szervereket nem kicsit terhelné túl ez a kis pötty is, ha csak arra gondolunk, hogy fake limites világokban a 4-5000 támadás egy tagra és csak 1 oldalról megy, a többi 2-3-400 aktív játékost már nem is említjük + a fake limit nélküli világokat már fel sem hozom, ahol 1 kos csinál nyarat.
 

DeletedUser14450

Vendég
nem mindegyiket látnánk hanem csak a sajátunkat
 
Fent