Scream

DeletedUser14479

Vendég
Dark!

Menjél,te teljesen nem vagy normális.Ha a bnőd is látja ezeket és nem szól rád??
Sajnálom:(

MH-VHL

Volt egy világ!
Játszottunk volna,de szupport háborúba ment át.Több admin repült akkor.
Eltűntünk,vagy eltüntettek.Innen is onnan is.

Soha nem felejtem el!Akkor Macsek vette kézbe a v7-et.

Amikor a társaim a v13-on meglátták a névsort,ilyen Dante-kal mindenkinek elment a játék kedve:(((

Van értelme???Semmi!!!Annyi hogy mindkét klánba rengeteg barát van,akik soha nem támadják egymást!


Miért nem lehet egy tiszta világ???

Gondolom macsek megint jön a szöveggel,hogy ott nem játszik azon világba az az admin.

A munka nélküli párom jelentkezik felvételre.
Én döntök,és van 3 pályázó.
Kb ilyen.
 

DeletedUser

Vendég
Jó kifogás sose rossz :rolleyes::rolleyes:

Tudod Roki, nekem semmi bajom nem volt veled eddig, és képzeld még azért sem szóltam Rád, hogy légyszi kímélj meg a személyes közlendőidtől,mert vajmi kevéssé érdekel,hogy ki fog csatlakozni hozzátok ,vagy hogy mit építesz ,képzesz,gyártasz,mittudomén :rolleyes:

A fórum más világ, ide általában szórakozni ,élvezkedni járok fel, de valójában csak azért hogy az életet itt is pezsgésbe hozzam :D és jól érezzem magam benne :)

Sajnálom hogy mások ezt nem veszik jó néven és vérmes keresztes hadjáratot csinálnak belőle "írtsuk ki Darkot a köztudatból" jelszóval.
Itt élnék is neves ellenfeleink (v7) mondatával ,hogy ez csak egy játék, ideje lenne olyan szemmel is nézni ;)

Veled különösebben semm i bajom ,nem volt,amíg azt a fenyegetős hangú levelet elküldted. Tudod, már kezdem megérteni,hogy a 7-es világ ELVje miért is alakult, valójában tele volt,az ilyen nagyarcú és hetvenkedő kalandorokkal, akik annyira el voltak telve magukkal, hogy mindenkinek beszóltak/lekezeltek , csakúgy mint minket az ELVhez való közeledésünk alkalmával sűrűn emlegetett rebornfreee barátod.
Hiába : a stílus nem mindenkinek adatott. :(

Én részemről nem fogok vitázni veled,semmi értelme .
A lányoddal jól megvoltunk a v7-es klánomban,amíg fel nem ültettél ott is,hogy majd "így meg úgy csatlakoztok hozzánk az Enigma háborúnkban az oldalunkon", aztán abból sem láttunk semmit !
Akkor bepöccentem és bosszúból kivágtam.

Figyu !

Nálam ennyit ér egy ígérgetős ember !
Kifogása meg mindenkinek van , és engem nem tud meghatni senkinek a himi-humi meséje hogy miért és hogyan meg stb...
Az igazság odaát van ,de egyet ne feledj : amíg az ember nem ad okot a következményekre,addig következmények nincsenek ;)
Hányszor is voltál kizárva a 7-esen ?
Én úgy tudom legalább ötször :)
Akkor miről is beszélünk ?

A v13-on meg már benyomtam az OFF gombot, nyugodtan lehet farmolni . 6600-as a raktár :D

Hállelujjah
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi köze van ezeknek a hsz-eknek v13-as Scream klánhoz?Semmi.Ballagjatok máshová civakodni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Milyen nevsort lattal meg roki?
Ne tedd magad nevetsegesse megint.

A Mesehosoknel jelenleg EGYETLEN SUPPORT TAG SINCS


V7 indulaskor volt 3. Ez igaz es nem is volt nagy titok.
De mind a harom befejezte nagyon koran.

Azt is kijelentem itt mindenki elott:meg egy "v7es" haboruban nem leszunk partnerek.
A mocskolodas ,a napi 100 support jelentesek,a masik klan tagjainak levelekkel valo bombazasa,a hater aknamunka,a masik lejaratasa,ebben nem fogunk reszt venni.
Kemeny es megalkuvast nemturo harcot igerhetek viszont.
Barkinek barmikor allunk rendelkezesere.

=Rokito gringoo= es =Susu= is kizarasra kerult v7en.Jogosan? vagy nem?
Kit erdekel,Sajtmacska szerint jogosan es ez a lenyeg.

Mielott barki felre ertene a helyzetett annak elmondom azt amit meg sajat klanunk tagjai se ertenek neha.
A mai napig beszelgetunk ,ha van mondani valonk egymasnak.
Ha a sors ugy hozza a v13 on is ellenfelkent akarunk megkuzdeni ,nem ellensegkent.

A v7es temat lezartam reszemrol.

=Susu=
 

DeletedUser

Vendég
:)
Sok sikert kívánnék mindenkinek ,de ez fals,mivel ellenfelek nem lehetnek egyformán sikeresek, mert ilyen nincs ,és nem létezik ;) :)
Ígyhát azt kívánom,hogy győzzön a jobbik.
VHL kontra =MH= akármi is legyen a jövőtök,tudnotok kell, az út végén majd szembe kell néznetek egymással :)
Nem ostoba az hát,aki már most tervez a jövőre játékban s diplomáciában egyaránt .

Hajrá !
 

DeletedUser14536

Vendég
Én kifelyezetten szeretek ide feljönni és olvasgatni mit írtok ide .
Közben én jót nevetek egy egy hozzá szólásotokon ;)
Én csak bátorítani tudlak titeket , hogy Így tovább .
Hajrá emberek :p
 

DeletedUser11352

Vendég
hit me kb. 6 hónapig volt a tiltómon, mert személyeskedés nélkűl nem tudott semmihez és senkihez sem hozzászólni. Gyanítom nem is tud játszani ,dehát ez már nem az ő hibája.Anyuci biztos eltiltotta a számítógéptől :D


Juhhuhújj!!Ezt de csúnyán megkaptam bizti:D Komolyan, Dark, szívódj már fel, mindenki rühell.:(
 

DeletedUser14536

Vendég
Juhhuhújj!!Ezt de csúnyán megkaptam bizti:D Komolyan, Dark, szívódj már fel, mindenki rühell.:(

Nem tudom ismered - e ezt a mondást :)
Mindenki magából indul ki .
Lehet azért írtad amit írtál , mert téged titotak el a géptől és ez most fáj neked :(
És az szerintem meg nem igaz hogy mindenki Darkot rüheli ;)

De azért lenne egy kérdésem hozzád .
Lehet téged is rühel valaki csak nem mondja neked , mert nem akar meg bántani nem gondolod confused
Vagy lehet mondják neked és nehezen tudod ezt meg emészteni és ezzért sértegetsz másokkat .
 

DeletedUser11352

Vendég
Nem tudom ismered - e ezt a mondást :)
Mindenki magából indul ki .
Lehet azért írtad amit írtál , mert téged titotak el a géptől és ez most fáj neked :(
És az szerintem meg nem igaz hogy mindenki Darkot rüheli ;)

De azért lenne egy kérdésem hozzád .
Lehet téged is rühel valaki csak nem mondja neked , mert nem akar meg bántani nem gondolod confused
Vagy lehet mondják neked és nehezen tudod ezt meg emészteni és ezzért sértegetsz másokkat .


Most nagyon bölcs akartál lenni, és nagyon nem jött össze Dr Csernus.:D Ez biztosan így van, de nem igazán érdekel;)
 

DeletedUser

Vendég
Köszi Darky!

Tényleg kiszálltál a V13-ról?
Ne már!!!! :mad:

Jó lett volna együtt tolni, ahogy abbamaradt...
:D
 

DeletedUser

Vendég
igen barátom,én ott befejeztem :)
de ha van kedved "egyűtt tolni az igát" lépj be a 7-esre és a kezedbe nyomunk egy 'millió fölötti' accot szabályos átiratással :D
persze csak ha érdekel :)
Jó játékosokra mindig szükség van ;)
 
Fent