Egyéb kérdések a v13-ról

DeletedUser

Vendég
Igazad van Red!
Én nekem sietnem kell, mint mindig, de mivel most Titkos vagyok ezt még nem fedném fel miért. :rolleyes:
Ha el jön az idő kiderűl minden. :cool:
Szóval sajna nem állhatok meg. :(

De tudod, hogy szól az Álmok Földjén topicom: Amikor nem jönnek be az álmok egyre többen átmennek az álom gyárból dolgozni a kifogás gyárakba és elkezdik keresni a hibájukat másokban. :)

bocs a kijelentésemért elhamarkodott volt!ám nem is kell nekem kifogás tudom amit tudok azzal megvagyok elégedve:)
 

DeletedUser

Vendég
hozzád nem szoltam nem tudom ki vagy:)ám egy szoval nem mondtam hogy nem jo játékos...
 

DeletedUser

Vendég
titkos társ nem olyan nagy player amilyennek kinéz ha van annyi prémiumom mint neki én is ott tartanék lehet nem top1 lennék de top5 garantáltan...

én viszont téged kérdeztelek, nem kell hogy hozzám szólj hogy ezt megtehessem ;)
 

DeletedUser

Vendég
az olvasás és szövegértés tudománya sokat segit a szócsatákban :)

gyakorolj...
 

DeletedUser

Vendég
Na végszóra előkerült az őrangyalom!
Azért holnap ezt átbeszéljük , mert ritkán repkedsz a forumokon. ;)
De imádlak ezért a belépőért. :) Meg másért is. :)
 

DeletedUser11352

Vendég
Hehe, grat Para az 1. helyhez;) Csak így tovább tesa! Csak egy kórokozó vagy, és az is maradsz.:D
 

DeletedUser

Vendég
Thx. :)
Nem tehetek róla, ezt dobta most a gép. :)
Volt már rosszabb de jobb soha. :D
 

DeletedUser13552

Vendég
Köszönöm! :D Nagyon sokáig keresgetem ilyen progit amivel lehet ilyen képet csinálni! de megtaláltam és megcsináltam is egy szép kép jött létre!

Szép kép :)
Nem szeretnéd nekünk is elárulni a program nevét hogy nekünk már ne keljen sokat keresgetni? :D
 
Fent