Alvó mód

DeletedUser

Vendég
Mondjuk azt nem tudom, hogy ha nem Te állítod be, akkor mennyi időre tesz el pihenni a gép. Mert ugye, ha Te állítod be, akkor 6-10 óra közötti intervallumot adhatsz meg.

10 órának tűnik, nekem 12:41-től 22:41-ig tart. De ezt a hülyeséget... Én sem tudtam, hogy kötelezően elindul; azt hittem, csak aki akarja, azt teszi be. Erre most...
 

DeletedUser

Vendég
10 órának tűnik, nekem 12:41-től 22:41-ig tart. De ezt a hülyeséget... Én sem tudtam, hogy kötelezően elindul; azt hittem, csak aki akarja, azt teszi be. Erre most...

Pedig le van írva feketén fehéren, hogy ha nem Te állítod be, akkor 96 óra után ha tetszik, ha nem, mész aludni, hogy ne kockuljunk annyira :D
 

DeletedUser

Vendég
Vegyék ki és kész. Mert ez így értelmetlen.

Engem egyenlőre nem zavar, még izgalmasabb lesz a játék menete a későbbiek során.

Mit szólnál, ha emellett a beállítások mellett lenne még tanya, meg hadi tábor is?

Na! Akkor lenne csak csúnya világ... :D
 

DeletedUser12108

Vendég
Akinek most jött be az alvás mód nem aktiválta elég hamar..:p
 

DeletedUser

Vendég
Legalább már a helyettesem alvását sikerült átállítani. ááááááááááááááááááááááááá
 

DeletedUser

Vendég
Alvó mód :

Alvás üzemmódban a falvaidat ért támadások nem járnak semmilyen hatással.

Ugyanakkor, ezalatt az idő alatt ugyancsak minden "áll" a fiókodban. A bányák nem termelnek, a sereg nem képződik, stb.
Egy bizonyos idő után (96 óra az alapértelmezett ebben a körben), ha nem aktiválod, az alvás üzemmód automatikusan bekapcsol.
Ezen funkció által a játék kiegyensúlyozottabb lesz, hiszen a játékosok nem tudnak 24/7-ben itt lenni egyetlen fiók esetén sem.
A beállítások>>alvó mód beállítási funkció alatt érhető el ez a beállítás.
Amikor ez beállításra kerül az alvó mód lejártáig nem tudsz belépni a falvadba.
A többi játékos látja kívülről, hogy alvó módban vagy, mégpedig úgy, hogy a falvadat más színnel fogja jelölni a térkép (hasonlóan mint egy barbár falu néz ki).

A beállításokra vonatkozóan
minimum 48 óránként,
maximum 96 óránként kell lehet/kell aktiválni.

Mivel ez egy nemzetközi teszt is egyben, így előfordulhatnak később változások a beállításokban, amelyekről időben értesítünk mindenkit.

-----------------------------------------------------------------
Lehet hogy a "Beállítások"-ban ki lehetett volna kapcsolni.
Aki tud erről valamit kérném hogy válaszoljon.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon sokáig kinn volt a szavazás, hogy milyen szervert szeretnétek, ti megszavaztátok, és meg is kaptátok, próbáljatok meg vele játszani, sok lehetőség rejlik benne!!!
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon sokáig kinn volt a szavazás, hogy milyen szervert szeretnétek, ti megszavaztátok, és meg is kaptátok, próbáljatok meg vele játszani, sok lehetőség rejlik benne!!!
Na igen, addig oké, hogy próbáljunk vele játszani, meg hogy sokáig kint volt, csak ha te "nagyon sokáig" nézted ezek szerint a szavazást, írta bárki, is hogy mi is pontosan az alvó mód? Én speciel tudtam mi az, egy másik játék révén, de ott nem volt kötelező, de biztos ami biztos nem-re nyomtam, na és a másik 120 tudta szerinted, hogy kötelező ez a dolog? Szerintem nem.
 
Fent