V12 beszélgetés

DeletedUser

Vendég
Alvó mód...

És ha egyik farmom benyomja az alvó módot és kibekkeli a 20:1 arányig olyankor mi van?
A sok NOOB meg fogja ölni a játékát az öreg rókáknak...
Mi már összeállítottuk a csapatot :)
Itt egyenlő esélyek lesznek,nem úgy mint másik szerveren.
Hogy jóval később indultunk.
 

DeletedUser5879

Vendég
"Minden egyes egységtípus 10 szintig fejleszthető."

Azt szeretném kérdezni, hogy az egy falura vonatkozó összes egységfejlesztés korlátozva lesz-e ugyanúgy mint v3-ban?

A 10 szintes fejlesztési rendszernél nem szokott korlátozott lenni.
 

DeletedUser

Vendég
Értem, köszi. :) Bár mi az, hogy "nem szokott"? :) Voltál már ilyen szerveren? Speed volt? Vagy külföldi szeró?
 

DeletedUser5879

Vendég
.net-en voltam egyszer,nem speed,normál világ,ott van több is ilyen beállítással.
Nem rossz,de mire kifejleszted a 10 szintet,az nem kevés idő és nyersi lesz.

Egyébként v3-tól annyiban különbözik,hogy V3-on nem tudsz többet fejleszteni,itt meg nem fogja megérni kifejleszteni mindent a 10. szintre.
 

DeletedUser5879

Vendég
Egyébként evvel az alvó móddal sikerült megalkotni a magyar KH leghalottabb szerverét szerintem,mert hogy egy "komoly" játékos nem fog 5-10 falunál tovább maradni rajta,az előre elkönyvelhető.

Minek is maradna,hiszen ki kíváncsi arra,hogy a fél térkép alszik éppen,mikor éppen játszana a másik?
10 szintes fejlesztésekhez pedig nem kevés nyersi kell,a sok alvó miatt jó,ha egy hónap alatt sikerül kifejleszteni egy támadó falut.
Ezt lehetett volna ellensúlyozni avval,hogy nincs morál pl,hiszen tele lesz a szerver néhány falus iskolásokkal,akiket vagy nem lehet megtámadni 20:1 miatt,vagy nem éri meg egyáltalán.

Klánháború - Az online játék Legalábbis ez van kiírva a főoldalra.
V13-on mi lesz?El lehet menteni a játékot?:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Azért annyira nem lesz sok alvó módban levő játékos szerintem mivel te is emlitetted, hogy sok nyersanyag kell a kifejlesztéshez és alvó módban nem termelsz!
Szóval lehet inkább megéri termelned.)
 

DeletedUser12157

Vendég
Azért annyira nem lesz sok alvó módban levő játékos szerintem mivel te is emlitetted, hogy sok nyersanyag kell a kifejlesztéshez és alvó módban nem termelsz!
Szóval lehet inkább megéri termelned.)

Csinálni kell 0-24-es accokat azt ennyi :)
 

DeletedUser8416

Vendég
Egyébként evvel az alvó móddal sikerült megalkotni a magyar KH leghalottabb szerverét szerintem,mert hogy egy "komoly" játékos nem fog 5-10 falunál tovább maradni rajta,az előre elkönyvelhető.

Minek is maradna,hiszen ki kíváncsi arra,hogy a fél térkép alszik éppen,mikor éppen játszana a másik?
10 szintes fejlesztésekhez pedig nem kevés nyersi kell,a sok alvó miatt jó,ha egy hónap alatt sikerül kifejleszteni egy támadó falut.
Ezt lehetett volna ellensúlyozni avval,hogy nincs morál pl,hiszen tele lesz a szerver néhány falus iskolásokkal,akiket vagy nem lehet megtámadni 20:1 miatt,vagy nem éri meg egyáltalán.

Klánháború - Az online játék Legalábbis ez van kiírva a főoldalra.
V13-on mi lesz?El lehet menteni a játékot?:confused:

Nah, igen... vagy morál, vagy éjszakai bónusz, de leginkább egyik sem kellene az alvó mód mellé..
kíváncsi leszek mindenesetre :) ..
 

DeletedUser

Vendég
Udv

Szerintem 14:00 kor mert akor er haza mindenki a sulibol munkabol mar aki.En alig varom remelem nem lesz tul enhez megtertani a flaukat.Ja es egy kerdes hany pontos a falu??Azt enm irja seholse mondjatok mar mag
 

DeletedUser14

Vendég
falu

kérdés.
a faluk full alappal kezdenek vagy fejlesztett falukkal kezdünk?
 

DeletedUser3242

Vendég
ez az alvó mód, mármint annak automatikus bekapcsolása tehát konkrétan lehetetlenné teszi az inaktívvá váló játékosok értelmes farmolását, nagyon komoly :)
Én szívjak, mert ő hulla-inaktív és cseszik az egészre.

eddig csak a morál, most már nyersije se lesz, zseniális :)

csak lenne végre egy beállítási szegmens ami nem az inaktívaknak kedvez, hanem az aktívabbaknak, illetve élőknek.
 

DeletedUser13254

Vendég
szerintem is ha 19:00 kor megy a szerver..:D
Egyreszt jo,meg nem az alvomod...Mivel muszaly betenni ; (
 

DeletedUser3242

Vendég
kit érdekel hánykor indul...
aki ennyire siet az rendszerint azért teszi mert 1-2 hónap múlva sehol nem lesz már...
 

DeletedUser14

Vendég
ez az alvó mód, mármint annak automatikus bekapcsolása tehát konkrétan lehetetlenné teszi az inaktívvá váló játékosok értelmes farmolását, nagyon komoly :)
Én szívjak, mert ő hulla-inaktív és cseszik az egészre.

eddig csak a morál, most már nyersije se lesz, zseniális :)

csak lenne végre egy beállítási szegmens ami nem az inaktívaknak kedvez, hanem az aktívabbaknak, illetve élőknek.

nem lehet folyton alvoba rakni a fiokot, ha aktiválja az ember és lejár az ideje. utána 12 v nemtudom mennyi ideig nem lehet :) szoval ésszel kell a modot bekapcsolni -)
 

DeletedUser5879

Vendég
ez az alvó mód, mármint annak automatikus bekapcsolása tehát konkrétan lehetetlenné teszi az inaktívvá váló játékosok értelmes farmolását, nagyon komoly :)
Én szívjak, mert ő hulla-inaktív és cseszik az egészre.

eddig csak a morál, most már nyersije se lesz, zseniális :)

csak lenne végre egy beállítási szegmens ami nem az inaktívaknak kedvez, hanem az aktívabbaknak, illetve élőknek.

:)

Ráadásul nincs újrakezdés,tehát nem lesz barbár sem.Új néven persze be lehet regisztrálni megint,csak hát farmolni nem lehet az elhagyott falut.Fincsi.
Akkor biztos tizessével fogja dobálni a bónuszokat egy 7x7-be,hogy lehessen farmolni.
 
Fent